jetpack joyride apk, jetpack joyride apk indir, jetpack joyride oyunu

Jetpack Joyride Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Jetpack Joyride Apk indir

Dünyanın en eğlenceli oyununu dünyanın en sevimli kahramanıyla birlikte oynamaya hazır mısınız? Karşınızda Jetpack Joyride ve Barry Steakfries! Jetpack Joyride oyunu Fruit Ninja oyunun geliştiricileri tarafından hazırlanmış bir Andorid macera oyunudur. Bu oyun içerisinde Barry Steakfries ile birlikte maceradan maceraya koşacaksınız!

 

 

>

Jetpack Joyride apk oyunu aslına bakarsanız bir hikaye içeriyor. Hikaye Meşru Araştırmalar Şirketinin bilim adamları deneysel jetpack’leri kötü amaçları için kullanıyorlar. Bizim kahraman Barry’miz de bu jetpackleri bu kötü bilim adamlarının elinden almaya ve dünyayı kurtarmaya çalışıyor. Barry Steakfries ile birlikte başlangıçta efsane makineli tüfekli jetpack ile oyuna başlıyorsunuz. Kolay bir şekilde Barry’yi ekrana dokunarak yönlendirebilirsiniz. Oyun içerisinde pek çok engel bulunmakta. Bu engellere çarpmadan ve kötü bilim adamlarına kendinizi fark ettirmeden deneysel jetpackleri toplamaya çalışacaksınız. Oyunda size verilen görevleri yerine getirerek bilim adamlarının hedeflerini alt üst edin ve dünyayı kötülükten kurtarın!

BENZER  Crashlands Apk Oyunu İndir

 

 

Jetpack Joyride apk oyunu içinde bölümleri geçtikçe puanlar ve altınlar kazanırsınız. Kazanığınız bu puanlar ve altınlar ile market bölümünden ister yeni jetpack alabilir ister mevcut jetpackinizi geliştirecek araçlar satın alabilirsiniz. Her biri sizi daha da güçlendirecek ve hızınıza hız katacaktır. Oyun içerisindeki bölümlerde ne kadar altın toplarsanız o kadar iyi! Siz altınları toplamak için gökyüzüne doğru uçarken üzerinize gökkuşağı yağabilir veya mermi ve lazer yağmuruna tutulabilirsiniz. Kim bilir?

Jetpack Joyride apk indir oyununun sitemiz üzerinden hemen indirebilir ve Barry ile birlikte bu maceranın bir parçası olabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Twisty Road Apk indir
Jetpack Joyride Apk İndir YAPILAN YORUMLAR