Jurassic World: The Game Apk indir, Jurassic World: The Game Apk

Jurassic World: The Game Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Jurassic World: The Game Apk indir

Belki de hayal bile edemeyeceğiniz eskilerden kalma bir şeyleri canlandırmaya ve onlarla yeni bir hayat kurmaya ne dersiniz. Evet belki de gelmiş geçmiş en güçlü en büyük hayvanlardan birisi olan dinozorlardan bahsediyoruz. Tarihe gömülmüş ve nesli tükenmiş olan bu hayvanlar ile alakalı bazen destansı bazen abartı bazen ise gerçek mi gerçek ama inanılması güç hikayeler duyuyoruz. Şimdi Jurassic World: The Game apk oyunu sayesinde bu hikayelere siz de ortak olabilirsiniz.

Nasıl mı? Kendi istediğiniz şekilde kuracağınız ve geliştireceğiniz bir park sayesinde burada bir yaşam alanı oluşturacak ve hem insanların hem de dinozorların uğrak yeri haline getirebileceksiniz. İnsanlar için bir cazibe mekanı haline getirebilmek için çeşitli etkinlikler düzenleyerek eğlence yerleri kurmalı ve çevreyi temiz tutmayı da unutmamalısınız. Bu zorlu görevin yanında birbirinden farklı yeteneklere ve özelliklere sahip olan dinozorlardan birisini seçerek savaşa başlayabilirsin. Dinozorların neredeyse bütün türlerinin birbirinden farklı ve çok değişik özellikleri bulunmaktadır.

BENZER  Need For Şahin Apk indir

>

Jurassic World: The Game apk indir oyunu aynı zamanda geliştirilmiş grafiklere ve güzel yerleştirilmiş ses efektlerine sahiptir.  Siz de rakibinizi de göz önünde bulundurarak ona göre bir dinozor seçmeli ve başarı oranınızı arttırmalısınız. 10 milyonu aşkın kişi tarafından indirilerek keyifle oynanan bu ilginç oyunu sizlere indirabi.com kalitesi ile sunuyoruz. bu değişik macerada sizlere keyifli oyunlar dileriz.

Jurassic World: The Game Apk indir YAPILAN YORUMLAR