Kaptan Tsubasa oyunu Captain Tsubasa Dream Team apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Captain Tsubasa – Fight Dream Team, Android için Ozora Tsubasa / Oliver Atom, Kojiro Hyuga / Mark Lenders gibi ikonik karakterlerden oluşan bir ekibin başında bulunduğunuz aynı adlı tanınmış manganime dayalı bir video oyunudur.

Kaptan Tsubasa oyunu

Oyunun temel özelliği, tıpkı konsollarda çıkan çoğu oyunda olduğu gibi, bir rakip geldiğinde veya sahadayken hangi eyleme geçmeniz gerektiğine karar vermek zorunda kaldığınız telaşsız bir oyun kurgusuna sahip olmasıdır. Her eylem, belirli miktarda enerji harcar ve her oyuncu, tıpkı ‘kaya, kağıt, makas’ oyununda olduğu gibi diğer iki karakter profiliyle karşılaştığında bazı avantaj ve dezavantajlar yaşar.

Bu eşsiz oyun sayesinde, rakiplerinize doğru top sürmekten tutun da uzun bir pası yakalamaya ve oyuncuların birçok özel atışı gerçekleştirmesine kadar her türlü atak ve defans oyununu oynayabilirsiniz, .

BENZER  New Star Soccer Apk İndir
>

Captain Tsubasa – Fight Dream Team, hem saga hayranları için hem de gerçek zamanlı gelişime sahip birçok oyundan farklı bir futbol oyunu arayan kişiler için ilginç bir video oyunudur.

Captain Tsubasa Dream Team apk indir 

Tamamen yeni Kaptan Tsubasa (aka Flash Kicker) futbol oyunu artık hazır!
En sevdiğiniz futbolcuları seçin, kendi eşsiz rüya takımınızı yaratın ve dünyanın dört bir yanından diğer kullanıcılarla savaşın! Kendi rüya takımının yöneticisi sizsiniz!

Otantik “Kaptan Tsubasa” deneyimi için İnanılmaz Özel Beceriler!
Tsubasa Ozora’nın Atış Vuruşu … Kojiro Hyuga’nın Kaplan Atışı … Orijinal dizinin tüm özel yetenekleri çarpıcı 3D’de yeniden yaratılıyor! Karakter kesimlerini ve seslerini kaçırmak istemezsiniz!

Yoğun maçlar
Oyun kontrolleri, akıllı telefonlar için optimize edilmiş, pürüzsüz, sezgisel ve stressiz bir oyun deneyimi yaratıyor! Sahada ustalaşmak ve futbol dünyasını fethetmek için diğer takımlarla yarışın!

BENZER  Score! Hero Apk İndir

Hikaye Modunda orijinal hikayeyi yeniden yaşayın!
Hikaye Modunda orijinal dizinin heyecanını bir kez daha yaşayın! Kendinizi tekrar Tsubasa’nın ortaokul günlerine götürün ve nostaljik anıları yeniden yaşayın!

Takım Düzenleme
Oyuncularınız, takım oluşumunuz, kitiniz ve benzerleri tamamen özgürce özelleştirilebilir, tamamen kendi benzersiz rüya takımınızı yaratmanıza izin verir!

Oyuncularınızı güçlendirin!
Oyuncularını eğit ve onlara güç ver! Aynı karakter arasında özel yetenekler transfer etmek de mümkündür! Kendi orijinal stratejilerinizi geliştirmek için destekli oyuncularınızı kullanın, ardından rakiplerinizi göstermek için kullanın!

Kaptan Tsubasa aslında, ünlü yıldız oyuncuları ve futbol efsaneleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından pek çok gerçek futbolcuyu etkilemiş bir Japon futbol manga. Çok oyunculu futbol oyununda Kaptan Tsubasa’nın tadını çıkarın!

Kaptan Tsubasa oyunu Captain Tsubasa Dream Team apk indir YAPILAN YORUMLAR