keepsafe apk,keepsafe apk indir,android fotoğraf gizleme uygulaması

Keepsafe Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Keepsafe Apk indir

Fotoğraf çekmek eskiden bir sanat iken ve çok nadir elinde aleti bulunan insanlar yaparken artık gelişen akıllı telefonlar ve kameraları sayesinde bu özellik herkese geçmiş oldu. Bu sayede herkes birer manken ve herkes birer fotoğrafçı haline geldi. Tabi profesyonel fotoğrafçılığın hala ayrı bir yeri olsa da herkes bu alanda birazcık uzmanlık sağlamış oldu. Herkes yaşamış olduğu anıları daha sonra baktıklarında güzelce hatırlayabilmek için veya sosyal medyada paylaşmak için kameraların başına geçti.

Hayatımıza hatta bu sayede yeni bir kelime olan selfie kelimesi de girmiş oldu. Artık hayatımızın her anını fotoğraflar ve anılar biriktirir hale geldik. Hal böyle olunca telefonlarda kapasite sorunları yaşanmaya başlandı. Kapasite sorununun yanında bir de her fotoğrafı tabi ki herkesin görmesi doğru olmaz. Bu nedenle bir de bu fotoğrafları saklama sıkıntısı meydana geldi.İşte Keepsafe apk de tam bu iki sıkıntının olduğu noktada devreye giriyor. Hem telefonunuza yeni fotoğraflar için kapasite açacak hem de fotoğraflarınıza sadece sizin ulaşabileceğiniz şekilde saklayacak bir program ile karşınızdayız.

BENZER  instagram slayt yapma programı slideshow maker apk indir

>

Keepsafe apk indir sayesinde fotoğraflarınızı internet üzerine yedekleyecek ve bu yedeklerinize istediğiniz zaman ulaşabilecek ve bunları şifreleyerek saklayabileceksiniz. Bu sayede fotoğraflar ile alakalı yaşamış olduğunuz iki sıkıntıdan da tek bir uygulama ile rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Neredeyse her telefonda olması gereken bu muhteşem programı sizlere indirabi kalitesi ile sunuyoruz.

Keepsafe Apk indir BENZER İÇERİKLER
Keepsafe Apk indir YAPILAN YORUMLAR