kinemaster, video düzenleme uygulaması

KineMaster Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

KineMaster Apk indir

Android cihazınızda videolarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyebilmenizi sağlayan bir uygulama ile karşınızdayız. Galerinizde olan tüm videoları KineMaster apk uygulaması ile şekillendirebilmeniz çok kolay. KineMaster apk uygulaması yeni nesil tüm özellikleri içeren bir video düzenleme uygulamasıdır.

 

 

>

KineMaster apk uygulaması ile düzenlemek istediğiniz videoları seçerek çok katmanlı bir video hazırlayabilirsiniz. Gelişmiş özelliklerin yanı sıra video kesme, görüntü ekleme, çıkarma, filtre ekleme ve yazı ekleme gibi işlemleri de kolaylıkla yapabilirsiniz. KineMaster video uygulaması ile gerçek bir montaj programı kullanıyor gibi hissedeceksiniz. Bununla beraber videolarınızı birbirinden çeşitli temalar üzerine yerleştirebilirsiniz. Tema seçtikten sonra geçiş efektleri, görsel efektler veya filtreler gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

BENZER  AZ Screen Recorder Apk indir

 

 

Videolarınızın geçişlerinde birbirinden eğlenceli müzikler kullanabilirsiniz. bu müzikler seçtiğiniz temaya göre farklılık gösterir ve videonuzun içeriğine uygun olarak düzenlenmektedir. KineMaster apk uygulaması üzerinden çeşitli grafikler ve yazı destekleri kullanarak videolarınızı daha eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. KineMaster uygulaması ile videolarınızın süresini uzatabilir veya kısaltabilir, yavaşlatabilir veya hızlandırabilir, görünti tonlarını değiştirerek daha parlak veya daha soluk bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dilediğiniz şekilde görüntü yaratabilme olanağı sunan KineMaster apk indir uygulaması üzerinde hazırladığınız videolarınızı kaydetmeden önce ön izleme seçeneği ile görüntüleyebilir ve beğenmediğiniz kısımları en baştan uğraşmak yerine kaldığınız yerden değiştirebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları Kine Master video uygulaması üzerinden dilediğiniz sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz. KineMaster apk uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  iNoty Apk İndir
KineMaster Apk indir BENZER İÇERİKLER
KineMaster Apk indir YAPILAN YORUMLAR