KingRoot apk indir son sürüm 5.3.6

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

KingRoot Android 4.2.2 ve Android 5.1 arasında bir işletim sisteminiz varsa saniyeler içinde Android cihazınızı root yapmanızı sağlayan efsane bir uygulamadır.  KingRoot apk indir son sürüm 5.3.6 ile root yapmak artık çok kolaylaştı. Bunun anlamı uygulamayla klasik Towelroot olarak yaptığınızı Lollipop’unuz olsa da yapabilmenizdir.


Android root yaparken uygulayacağınız prosedür çok basittir. Uygulama dili tamamıyla Çince olsa da yapmanız gereken tek şey mavi düğmeye basıp beklemektir. Birkaç saniye sonra uygulama işlemi sonlandıracak ve cihazınız rootlu olacaktır.

KingRoot apk indir son sürüm ile root yükle yada root yapmak çok basit ancak bir o kadarda risk barındırıyor. Root nasıl yapılır, root uygulamaları, nelere dikkat etmek gerekir bu konuda mutlaka internetten root yapımı konusundaki makaleleri okuyunuz.

BENZER  WifiKill Apk İndir

KingRoot Android root apk cihazınızı root yapmak için mükemmel bir yoldur.  Root yapmak bu uygulama ile çok basit ancak bir cihazı root yapmak her zaman hassas bir işlemdir bu yüzden dikkatlice yapın ve içerdiği risklerin bilincinde olun. Öncelikle mutlaka ve yedeklerinizi alın. Cihazınızı herhangi bir root programı ile root uygulaması ile root yapma işleminde riskleri göz önünde bulundurun.

>

King root apk indir kingroot indir root yapma

KingRoot apk indir son sürüm 5.3.6 YAPILAN YORUMLAR