knives out, savaş oyunu

Knives Out Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Knives Out Apk indir

Kötülerin olduğu bir dünyada hayatta kalmaya çalışmak ne kadar zor olabilir? Bu sorunun cevabını merak edenleri Knives Out apk oyununu oynamaya davet ediyoruz! Hayatta kalmaya çalışmak hiç bu kadar zor olmamıştı ve hiç kimseye güvenemeyeceğini anlamak hiç bu kadar yıpratmamıştı!

 

 

>

Knives Out oyunu yayımlandığı günden bu güne kadar dünya çapında epey yankı uyandırmış ve pek çok kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır. Gerek grafikleri gerek oynayacak modların çeşitliliği bakımından Knives Out indir pek çok beklentiyi karşılar nitelikte bir oyundur. Bu oyunda temel amacınız yapabildiğiniz kadar hayatta kalmak ve karşılaştığınız herkesi iyi kötü gözetmeden öldürmek! Bu oyunda karşılaştığınız herkes sizin hayatınız için bir tehlikedir.

BENZER  Shadow Fight 2 Apk İndir

 

 

Knives Out apk oyunu çok oyunculu bir oyundur ve aynı anda dünyanın pek çok yerinden oyuncu ile oynanabilmektedir. Knives Out apk indir oyunu binlerce araç, mühimmat toplayabileceğiniz boş evler, çeşitli görevler, gidecek olduğunuz ve bulunduğunuz alanı gösteren bir harita, o alana gidebileceğiniz hava araçları gibi pek çok özellik barındırmaktadır. Gitmek istediğiniz yere hava araçlarıyla gidebilir ve bölgeye geldiğinizde paraşüt ile atlama yapabilirsiniz. Karaya indikten sonra dilediğiniz aracı alabilir ve bölgeye doğru ilerleyebilirsiniz. Karşılaştığınız evler sizin için büyük bir hazinedir. Bu evlerin içerisinde sağlık malzemeleri ve birbirinden çeşitli silahlar bulabilirsiniz.

BENZER  GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Apk indir

Hayatta kalabilmenizin garantisi bu silahlardır. Bu nedenle daha fazla ev yağmalamalı ve daha fazla mühimmat toplamalısınız. Çeşitli hareket grafikleri sayesinde atlayabilir, zıplayabilir, tehlike durumlarında eğilebilir, hatta sürünebilirsiniz. Bu oyunda karda yürüyüp izinizi belli etmemeniz gerekmektedir. Kendinizi korumak için elinizden gelenin en iyisini yapmak durumundasınız. Knives Out apk oyunun sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Knives Out Apk indir YAPILAN YORUMLAR