last empire war z apk, savaş oyunu, zombi oyunu, strateji oyunu

Last Empire-War Z Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Last Empire-War Z Apk indir

Yine amansız bir zombi oyunu ile karşınızdayız. Dünyanın her yerinden oyuncu ile şehrinizi savunmak ister misiniz? O zaman size zombiler ile kıyasıya mücadele edebileceğiniz bu harika oyunu takdim ediyoruz. Last Empire-War Z apk oyunu çok oyunculu modu ile aynı anda aynı harita üzerinde dünyanın her yerinden oyuncunun katılımı ile bir serüven yaşayabileceğiniz bir oyundur.

 

 

>

Bu oyunda sizi ve şehrinizi tehdit eden zombilere karşı kıyasıya bir savaş mücadelesi veriyorsunuz. Last Empire-War Z oyununda hayatta kalan diğer savaşçılar ile birleşerek bir şehir kurabilirsiniz. Kurduğunuz şehre bayrağınızı asarak hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı gücünüzü gösterebilir ve üstünlük kurabilirsiniz. Bu oyunda yapacak olduğunuz stratejiler sizin hayatta kalacağınızı ya da kalamayacağınızı belirler. Bu nedenle her zaman tetikte olmalı ve stratejilerinizi iyi belirlemelisiniz. Bu savaşta kaybetmek yok! İhtiyacınız olan tüm savaş ekipmanlarını zombiler ile savaşarak sağlayabilirsiniz. Öldürdüğünüz zombilerden çeşitli silahlar ve savaş mühimmatı kazanabilirsiniz.

BENZER  Clash of Clans Apk indir

 

 

Bu mühimmatları hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı kullanabilir ve Dünyanın en iyisi siz olabilirsiniz. Last Empire-War Z oyunu geliştirilebilir ve büyütülebilir bir şehir sistemi içermektedir. Böylece kendinize özel bir strateji belirleyerek şehir sınırlarınızı genişletebilir ve düşmanlarınıza karşı çok daha güçlü olabilirsiniz.  Belirlediğiniz stratejiler sizin yeteneklerinizi ortaya koyar.

Bu savaşta gösterilen gayret ve başarı sizin ne kadar büyük bir kahraman olduğunuzu gösterecektir. Sizin şehriniz gibi diğer oyuncular da kendilerine şehirler kuracaktır. Oyunda galip olabilmek için çevrenizdeki şehirleri yağmalayabilir ve civardaki en görkemli komutan siz olabilirsiniz. Last Empire-War Z apk indir oyununu ücretsiz olarak sitemizden yükleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Knives Out Apk indir
Last Empire-War Z Apk indir YAPILAN YORUMLAR