Lep’s World 3 apk indir son sürüm 2.0.1.4

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Lep’s World 3 Super Mario Bros’a çok benzeyen bir platformdur. Bu oyunda, Nintendo’nun efsanevi tesisatçısı, Mario’yu oynamak yerine kayıp hazinesini bulmaya çalışan minik İrlandalı cüceyi oynarsınız.  Lep’s World 3 apk indir sitemize yüklenmiştir.

Oyun tasarımı Ninetendo’nunkine çok benzerdir ve bazı parçaları veya hatta bütün bölümler pratik olarak Super Mario Bros. ile aynı görünür. Geleneksel ‘Googbas’ yerine onun gibi davranan farklı bir yaratığın olduğu düşmanlar bile aynıdır. Hep birlikte, toplamda 20 farklı düşman vardır.

Lep’s World 3, 120 farklı aşamayı içeren farklı dünyaları ile kapsamlı bir oyundur. Bazı bölümler, özellikle başlangıçta inanılmaz derecede kolaydır. Fakat, daha üst seviyeler korkunç derecede zordur. Her halükarda, kontroller önceki sürümler kadar iyidir.

BENZER  Angry Birds Classic Apk İndir
>

Lep’s World 3, güzel grafikleri, çevrimiçi skorbordu, başarıları ile Androidinize yapışık şekilde geçirmek için ihtiyaç duyacağınız diğer tüm her şeye sahip bir platformdur. Çok keyifle oynanabilecek orijinal olmayan olarak nitelendirilebilecek bir oyunun farklı bir sürümüdür.

Lep’s World 3 apk indir

Lep’s World 3 apk indir son sürüm 2.0.1.4 YAPILAN YORUMLAR