line apk indir,line apk,line uygulama indir,line sohbet indir

Line Apk İndir

 

Line Apk indir

Tüm dünyada 52 ülkede 1 numara olan iletişim uygulaması Line Apk ile tanıştınız mı? Line sadece mesajlaşma alanında değil, sesli ve görüntülü arama alanında da listenin bir numarasında kendine yer ediniyor. Line apk uygulaması üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşabiliyor, sesli ve görüntülü aramalar gerçekleştirebiliyorsunuz. Dünyanın neresinde olursanız olun Line apk ile ulaşmak istediğiniz kişiye ulaşabilmek şimdi artık hem çok kolay hem de tamamen ücretsiz!

Line apk dünya genelinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamasıdır. Line apk uygulaması üzerinden birçok ücretsiz mesaj gönderebilir, göderdiğiniz mesajları çıkartmalar ve gifler ile süsleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Linr apk uygulaması üzerinde gruplar kurabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz bu gruplarda grup sohbetleri gerçekleştirebilir, aynı anda düyanın pek çok yerinde bulunan grup arkadaşlarınız ile görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Görüntü kalitesi bakımından diğer rakiplerine fark atan Linr apk uygulaması ses ve görüntü desteği ile de lider konumdadır. Line apk ile uygulama üzerinde anketler açabilirsiniz.

BENZER  Wattpad Apk İndir

>

Kişi listenzde bulunan herkes bu anketlere katılabilir. Gideceğiniz mekanlardan yiyeceğiniz yemeğe kadar istediğiniz her şeyi ankete dökebilirsiniz. Karar vermekte zorlandığınız tüm durumlar için Line’da bulunan arkadaşlarınızın fikrini öğrenebilirsiniz. Line üzerinden yaptığınız görüntülü aramaları efektler ile süsleyerek eğlenceli ve renkli sohbetlere konu olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile fotoğraf, video, konum, bağlantı gibi birçok içeriği en hızlı şekilde paylaşabilirsiniz. Günlük aktivitelerinizi Line apk üzerinden paylaşarak ana sayfanızı renklendirebilirsiniz. Ana sayfanızdan arkadaşlarınızın paylaştığı bağlantılara göz atabilir, yeni sohbet konuları yaratabilirsiniz.

Diğer cihazlarınız ile Line’ı eşitleyebilir ve her zaman güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Line’da bulunan tüm sohbetlerinize istediğiniz cihazdan kolayca ulaşabilirsiniz. Line apk indir uygulamasını ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

BENZER  Whatsapp Profilime Kim Baktı Uygulaması Apk İndir
 
Line Apk İndir YAPILAN YORUMLAR