Master for Minecraft- Launcher apk indir son sürüm 2.1.79

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Master for Minecraft – Launcher, Minecraft – Pocket Edition oyunuyla (Android versiyonu) ilişkili olan her şeyi yönetmeniz için bir uygulamadır. İki şeyi akılda tutmakta fayda var: ilki, uygulamanın Mojang tarafından geliştirilmediği; ikincisi ise, Minecraft’ın Lite versiyonuyla (ücretsiz) uyumlu olmadığı.

Master for Minecraft – Launcher kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kullanımı oldukça basittir. Esas ara yüzünden, farklı bölmeleri göreceksiniz: haritalar, dokular, modlar ve seedler. Her bir bölüm içinde mevcut olan tüm nesnelerin kendi tanımlarıyla birlikte tam listesini görüceksiniz.

Örneğin, skins bölmesinde karakteriniz için yüzlerce farklı görünüm bulacaksınız. Seed sekmesinde ise oyununuzun başlangıç ayarlarını değiştirebilirsiniz (ancak bunu yapmak için yeni bir oyuna başlamanız gerekecek). Cihazınızın hafızasına herhangi bir dosyayı kaydetmek için ‘indir’ tuşuna basmanız yeterli.

BENZER  Ski Safari 2 Apk indir
>

Master for Minecraft – Launcher, Minecraft – Pocket Edition’dan maksimum derecede faydalanmanın mükemmel bir yolu. Bu uygulamayla, yüzlerce skins, harita ve moda sahip olacaksınız; hem de istediğiniz zaman indirmeye ve kullanmaya hazır bir şekilde.

Master for Minecraft- Launcher apk indir son sürüm 2.1.79 YAPILAN YORUMLAR