megapolis apk, şehir inşa oyunu

Megapolis Apk indir

 

Megapolis Apk indir

Şehir inşa oyuncuları burada mı? İşte karşınızda harika bir şehir inşa oyunu, Megapolis! Hayallerinizdeki şehri yaratmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Megapolis apk oyununda hayalinizdeki mega şehri yaratmanız an meselesi!

 

 

>

Megapolis oyunu içerdiği imkanlar sayesinde oyunculara hayal gücünün sınırlarını zorlayacak bir oyun deneyimi sunuyor. Bu oyunda kendi şehrinizi finanse edebilir ve yönetebilirsiniz. Şehri istediğiniz kurabilir ve düzenleyebilirsiniz. Megapolis apk oyunu içinde hem karada hem de denizde kendinize ait bir şehir kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehrinize havaalanı, demiryolu istasyonları, limanlar, petrol, elektrik ve nükleer santraller ve petrol, gaz madenleri gibi yapılar inşa edebilir ve bu yapıları işleterek ekonominizi geliştirebilirsiniz. Elinizde bulunan binlerce yapı malzemesini ticaret yaparak satabilir veya kendiniz için kullanabilirsiniz.

BENZER  Jurassic World: The Game Apk indir

 

 

Modern mimariye sahip yapılar, eğlence ve oyun alanları gibi pek çok yapı inşa edebilir ve şehrinizde yaşayan insanların sosyal yaşamlarını destekleyebilirsiniz. Megapolis apk indir oyunu oldukça gelişmiş görsel efektlere ve grafiklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde kurmuş olduğunuz dünyayı gerçekmiş gibi yönetebilir ve oynayabilirsiniz. Kendinize özgü bir şehir planlaması geliştirebilir ve dünyanın en güzel şehrini yaratabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz ticaret ve üretimler ile para kazanabilir, kazandığınız paraları daha iyi malzemeler ve yeni yapı aletleri almak için kullanabilirsiniz. Şehrinize yaptığınız her yatırım şehir puanınızı arttıracaktır. Megapolis apk oyunun sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Need For Şahin Apk indir
 
Megapolis Apk indir YAPILAN YORUMLAR