Mini Golf Oyunu Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mini Golf Oyunu Apk indir

Golf oynamak, bir çok kişinin hayalidir aslında. Çok pahalı ve meşakkatli bir oyun olan golf için öncelikle şartlara uyan bir alan ve gerekli eşyaların olması gerekir ancak bunların hepsi pahalı olan ve bir çok kişinin ulaşamayacağı değerlerdedir. Bir çoğumuz hayatımızda golf topunu veya sopasını bile görmemişizdir. Genelde televizyonlardan veya oyunlardan bildiğimiz bu oyun bir çok kişinin tutkusu ve arzusu olsa da imkansızlıklardan dolayı oynama imkanı bulmak zor olacaktır.

 

 

>

İşte tam bu noktada devreye Mini Golf Oyunu  apk giriyor. Bu oyun sayesinde hayallerinizde kalan golf oynama isteğini yenebilecek ve bir hayalinizi daha gerçekleştirmenin sevincini yaşayacaksınız. Gerçek hayatta oyunu oynamak ile telefonda oynamak bir olur mu bu benim hayalimin gerçekleşmesini falan sağlamaz diye düşünüyor olabilirsiniz. İlk etapta bu düşünceye kapılmanız gayet normal ancak oyunu açıp oynamaya başladığınızda ve bölümleri birer birer geçtiğinizde ne kadar zevkli ve gerçekçi bir oyun olduğunu anlayacak ve oyunu elinizden bırakamayacaksınız. Gerçek golf oynama tadına varacak olduğunuz bu oyun sayesinde keyifli dakikalar geçirebileceksiniz.

BENZER  Kafa Topu 2 apk indir Online Kafa Topu 2

 

 

Golf oynamak istediğinizde canınız çektiğinde anında cebinizden telefonu çıkartabilecek ve bu heyecana hemen ulaşabileceksiniz. Oyunun içeriğinden bahsedecek olursak golf oyunu için geliştirilmiş olan bölümlerde oynayacağınız oyunlar sonrası başarılı olmanız durumunda bölümleri geçecek ve daha zorlu bölümlerle oyun keyfinizi daha üst seviyeye çıkarabileceksiniz.

Mini Golf Oyunu Apk indir YAPILAN YORUMLAR
  • salih
    12 ay önce

    Oyunu yeni gördüm ama gerçekten çok güzel