mobile legends apk, mobile legends ban bang apk, android lol apk, mobile legends apk download

Mobil Legends Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mobil Legends Apk indir

Mobil Legends apk,  sayısız kahraman arasından seçim yapmanızı  ve efsane haritalar üzerinde gerçekleşen dinamik savaşlara katılmanızı sağlayan online oynanabilen bir oyundur.  Kahramanınızı kudretli yeteneklerle donatın, düşmanlarını  yenin.  Bu Android oyununun savaş alanlarında dinamik 5×5 savaşlara hazır olun. Bir büyücü, bir savaşçı, bir okçu seçimi yaparak savaşı kontrol edebilirsiniz. Stratejinizi belirleyin, anlık taktik becerilerinizi gösterin ve düşmanlarınızı durdurun. Düşman kulelerini ve kalelerini imha edin. Arkadaşlarınızla bir araya gelin ve dünyanın her yerinden oyuncularla savaşın. Savaşları kazanın ve puanınızı yükseltin. Yeni kahramanların kilidini açın.

BENZER  League of Stickman Apk İndir

Mobil Legends apk indir, oyununda ekranın sol alt bölümünde yer alan joystick bölümü sayesinde kahramanınızı hareket ettirip düşmanlarınıza hamleler yapabilirsiniz. Kahramanızın yeteneklerini  mi yükseltmek istiyorsunuz? Öncelikle seviye atlamanız gerekiyor. Seviye yükseldiğinizde kahramanınızın üstünde beliren artı işaretiyle yeni yetenekler ekleyebilirsiniz. Seviye nasıl mı atlayacaksınız? Seviye atlamak içinde düşmanlarınızı, orman canavarlarını, minyonları öldürerek puanları topluyor sonra da seviyenizi yükseltiyorsunuz işte yeteneklerinizin seviyesi de bu esnada yükseltme şansına sahip olacaksınız.

>

Minyonları, karşı takımın kahramanları öldürdükçe kazanacağınız altınlar sayesinde istediğiniz itemleri alabileceksiniz.  Oyunu kazanmak için karşı takımın kulelerini ele geçirirseniz oyunu kazanmış olursunuz. Mobil Legends apk oyunu, farklı karakter sınıfları, parlak çok renkli efektleri, kullanışlı kontrol sistemiyle diğer oyunlardan  bir adım öne geçiyor. Mobil Legends deneyimi için sitemizden ücretsiz olarak indirebilir, kahramanlarınızı yaratıp bir an önce Mobil Legends dünyasına girebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Temple Run 2 Full Apk

 

Mobil Legends Apk indir YAPILAN YORUMLAR