MOBIUS FINAL FANTASY apk indir son sürüm 2.0.100

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

MOBIUS FINAL FANTASY oyunu epik saga Final Fantasy serisinin en yeni eklentisidir. Android için üretilmiş çoğu oyunun aksine özellikle dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Hatta oyunun hem kontrolleri hem de özellikleri bir tablette veya akıllı telefonda oynamak için mükemmel şekildedir. Mobius Final Fantasy apk son sürüm indir abi sitemizde sizleri bekliyor.

Oyun tamamiyle Final Fantasy VII ve Final Fantasy XV senaristi Kazushige Nojima tarafından yazılmıştır. Hikaye sizi, her bölümdeki zorlukları yendikçe sonunda karanlığın kalkmaya başlayacağı tehlikeyle dolu yer altındaki karanlık bir maceraya götürmektedir. Söylemeye gerek yok ama Mobius Final Fantasy, siz sadece belirli zamanlarda oynarken gerçekleşecek özel olaylar gibi ekstralarla doludur.

BENZER  Brother in Arms 3 Apk indir

MOBIUS FINAL FANTASY’de en güçlü nokta kuşkusuz ki savaş sistemleridir. Oyuncular sıraları geldiğinde farklı savaş aksiyonları arasından seçim yaparlar ve aynı zamanda normal saldırılardan seçim yapabilir, sihirli daireleri yayabilir veya son saldırıyı başlatabilirsiniz. Mobius Final Fantasy Oyununun temeli doğru zamanda hangi hamleyi kullanacağını ve rakibinizi zayıflığını bilmektir ancak bunlardan da önemli olan elementsel daireleri kullanma sanatında baskın olmaya odaklanmaktır.

>

Diğer Final Fantasy oyunlarında da olduğu gibi MOBIUS FINAL FANTASY oyunu sınıfları değiştirmenize izin verir. Maceranın başında belirli bir sınıfınız olmadan başlarsınız ancak yavaş yavaş şövalyeler, kara büyücüler, ak büyücüler, hırsızlar gibi yeni rolleri açarsınız. Tabii ki her sınıfın kendine has yetenekleri vardır.

BENZER  Red ball 4 apk indir

MOBIUS FINAL FANTASY her anlamda parmak ısırtan bir oyundur. Görsel olarak grafikler açısından tam bir endüstriyel devdir. Ancak diğer alanlarda da kaliteden ödün vermez. Devasa içeriğe sahip ve eğlenceli derin savaş sistemiyle muhteşem geçmişi olan bir oyun arıyoruz.

MOBIUS FINAL FANTASY apk indir son sürüm 2.0.100 YAPILAN YORUMLAR