mobizen apk,mobizen apk indir,mobizen uygulaması indir

Mobizen Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mobizen Apk indir

Günümüzde pek çok kişinin telefon ekranlarının videosunu çekip çeşitli sosyal medya kanallarında paylaştığını görmüşsünüzdür. Bu durum nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız cevabı biz söyleyelim. Mobizen apk ile!

Mobizen apk uygulaması Android cihazların ekran görüntülerinin videolarını çekip paylaşmaya yarayan birkaç uygulama arasından en iyisidir. Mobizen apk uygulaması ile Android işletim sistemine sahip telefon veya tabletinizin ekranını video kaydı altına alabilir ve ekranınızı bilgisayara yansıtabilirsiniz. Mobizen uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra karşınıza gelen panelden kendinize bir hesap oluşturmanız gerekiyor. E-posta adresinizi ve belirleyeceğiniz bir şifreyi girerek kolayca kayıt olabilirsiniz. Mobizenin ana ekranında bulunan bulunan fotoğraf video butonlarını kullanarak istediğiniz şekilde çekim yapabilir veya ekran görüntüsü alabilirsiniz. Mobizen uygulaması üzerinden video çektikten sonra, çekmiş olduğunuz videoyu düzenleyebilirsiniz. Kullanıcıya kırpma, düzenleme gibi seçenekler sunan Mobizen uygulaması aynı işlemleri ekran görüntüsü için de sağlamaktadır.

BENZER  Xmod Games Apk İndir

>

Mobizen uygulaması ile cihazını kolayca bilgisayar ekranına aktarabilirsiniz. Mobil cihazının ekran boyutundan dolyı tam performans ile yapamadığınız işlemler varsa Mobizen ile bu işlemleri bilgisiyara üzerinden aynen gerçekleştirebilirsiniz. Mobizen ile mobil cihazınızın ekranını bilgisayar ekranına aktardıktan sonra bilgisayar üzerinden cihazınızdaki tüm panellere erişebilirsiniz. Dosyalar, klasörler, uygulamalar ve oyunların tümü Mobizen ile bilgisayar ekranınızda kullanılabilir durumda olmaktadır.

Mobizen uygulaması tamamen ücretsizdir. Ücretsiz bir şekilde kullanıcıya sunmuş olduğu pek çok imkan sayesinde dünyanın 1 numaralı ekran görüntüsü kaydetme uygulaması olmuştur. Mobizen Apk indir uygulamasına sitemiz üzerinden erişebilir ve hızlıca indirebilirsiniz.

BENZER  Applock Apk İndir
Mobizen Apk İndir YAPILAN YORUMLAR