monster dash apk, monster dash apk download, monster dash oyunu

Monster Dash Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Monster Dash Apk indir

Berry Steakfries’ı hatırlayan var mı? İşte efsanevi kahramanımız Berry, Monter Dash ile geri döndü! Berry Steakfries yepyeni macerası ile karşımızda. Monter Dash apk oyununda da Berry ile çok eğleneceksiniz.

 

 

>

Efsane Jetpack oyununun üçlü serisinden bir parça olan Monter Dash apk oyununda kahraman Berry’miz bu sefer yaşadığı şehri canavar saldırısından temizlemeye çalışıyor. Bu oyunda da daha önce olduğu gibi Berry Steakfries eline aldığı silahlar ile şehri istila eden zombiler, yaratıklar ve canavarlara karşı savaşıyor. Diğer oyun serilerinden farklı olarak bu sefer Berry’nin tek aracı Jetpack değil. Jetpack dışında motosiklet, kaykay gibi araçlara da sahip. Dilediğiniz aracı kullanarak şehir içinde başı boş gezen ve şehre zarar vern canavarlara karşı saldırabilirsiniz. Monter Dash oldukça eğlenceli bir oyundur.

BENZER  Twisty Road Apk indir

 

 

Elinizde olan silahları dilediğiniz gibi değiştirebilir ve silahlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz. İster motosikletiniz ile canavarların içinden geçin, ister klasik Jetpack ile havadan ateş açın. Monter Dash oyunu içinde çeşitli bölgeler mevcuttur. Her bölgeyi düşmanlardan temizlemeniz gerekir. Berry’nin gücü tükenmeden ve toplayabildiğiniz kadar altın toplayarak tüm yaratıkları yok edin!

Bölümleri mükemmel baarılar ile bitirdiğinizde madalya kazanırsınız. Bu madalyalar başarılar kısmında toplanır. Her karakter için ayrı bir madalya ödülü vardır. dünya çapında diğer oyuncularında içinde bulunduğu liderlik sıralamalarında üst sıralarda yer alın ve başarınızı herkese kanıtlayın. Bu oyunun kahramanı siz olacaksınız! Monter Dash apk indir oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak bildirmeyi unutmayınız keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Jetpack Joyride Apk İndir
Monster Dash Apk indir YAPILAN YORUMLAR