Mope.iO Play

Mope.iO Play

Mopeio Play – MopeiO Oyna

Evet arkadaşlar son zamanların en çok konuşulan ve en çok indirilen oyunu ile karşınızdayız. Resmi indirme sitesinde ve diğer oyun indirme sitelerinde piyasaya sürülmesinin ardından hemen farkını ortaya koyan ve üst sıralara ilerledikten sonra ilk sırayı alarak son birkaç haftadır zirvede yer alan Mopeio Play ile karşınızdayız. Mopeio oyununu girişte övdüğümüz kadar mükemmel yapan şeylerin neler olduğunu ve oyunu bu derece indirme sayılarına ulaştıran sebeplerin neler olduğunu bu yazımızda açıklayacak ve oyuna dair ipuçları vererek sizin de bu serüvene hızlı bir şekilde dahil olmanızı sağlayacağız.

 

 

 

 

Mopeio Play Hakkında

Oyunun  içeriğine ve konusuna bakacak olursak; çok değişik bir tarzı ve bugüne kadar görülmemiş iletişim ve efekt yapısı ile oyun öncelikle kendisini sevdiriyor. Oyunda amaç yönetiminize verilen karakteri etrafındaki kendisinden daha küçük cisimleri yedirerek doyurmak ve büyütmektir. Size ait olan karakterden daha büyük bir cisimle karşılaşmanız halinde o sizi yiyecek ve oyununuz sonlanacaktır. Bu nedenle olabildiğince dikkatli olmalısınız. Bu kadarla bitmedi! Karşınızdaki karakter sahipleri de gerçek birer kullanıcı olmakla birlikte internet aracılığı ile bu oyunu online oynayabileceksiniz. Mopeio Oyna ile arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilecek tatlı bir rekabete bağlanabileceksiniz.  Büyüdükçe kendinizden daha küçük olanları yiyebilecek ve gücünüze güç katarak son seviye olan Black Dragon seviyesine ulaşmaya çalışacaksınız. Ayrıca oyunun oynanacağı platformlar veya alanlar sınırlı bir şekilde hazırlanmıştır. Bu alanları çok oynayarak pratiklik kazanırsanız rakiplerinizi yenmeniz de kolaylaşacaktır.

 

Mopeio Nasıl Oynanır, Önemli Taktikler Nelerdir?

Oyunu oynamak gerçekten profesyonellik ister bir konuma geldi. Çünkü oyunu erken bir şekilde keşfedenler kısa sürede büyüdüler. Onları alt etmek ve siz de kısa sürede büyümek ve diğerlerine hükmetmek istiyorsanız buradaki ipuçlarını dinleyebilirsiniz. Mopeio Oyna ile geçireceğiniz keyifli dakikalarda ayrıca başarıya da kolayca ulaşmak istiyor ve bunun için de fazla zaman harcamak istemiyorsanız şuan doğru adrestesiniz ve doğru yazıyı okuyorsunuz. Evet arkadaşlar bu oyunda kısa yoldan başarılı olmak istiyorsanız öncelikle henüz küçükken kabadayılığa gerek yok. Yani küçükken küçüklüğümüzü bilip büyük olanlara bulaşmaz isek daha sağlıklı ve çabuk şekilde büyüyebiliriz. Bunun yanında az önce de bahsettiğimiz gibi oyunun oynanacağı alanı sürekli olarak gezerek ve oynayarak iyi bir şekilde öğrenerek ona göre rakibinizi kovalayabilir ve ona göre köşelere sıkıştırırsınız. Bir diğer verebileceğimiz ipucu ise oyuna yeni başladığınızda arkadaşlarınız ile birlik olarak tehlikelere karşı birlikte göğüs gerebilir ve böylece yine daha hızlı büyüyebilirsiniz.

 

Mopeio Oyun Kalitesi Nasıl?

Oyun içeriği ve konusu ile ilgili gerekli bilgilerle birlikte oyunda hızla ilerlemeniz için gerekli bazı ipuçlarını da yukarda açıkladık. Bunların yanında oyunun biraz da kalitesinden ve akışından bahsetmek gerekir. Buna dair açıklamaları da bu başlık altında sizlerle buluşturuyoruz.  Oyun kendisine has tarzı çerçevesinde yeterli görüntü kalitesine sahiptir. ayrıca online oyunlarda oluşan ağ bağlantı hatası kuvvetli ve güçlendirilmiş alt yapısı sayesinde neredeyse hiç oluşmamaktadır. Bu sayede çok çok az bir internet bağlantınızın olması bile bu oyunu rahatlıkla oynamanız için yeterli olacaktır. Dolayısıyla oyunun akıcılık ve görüntü kalitesine 10 üzerinden bir puan verecek olsak tam puana yakın bir değerlendirmede bulunurduk.

Ayrıca oyuna dair aklınıza takılan sorularda hemen sitemiz ile iletişime geçebilir ve gelişiminiz için de ayrıca yardımda bulunabilirsiniz. Site görevlilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve dilediğiniz konularda size derhal yardımcı olacaklardır. Yukarıda anlatmakla bitiremediğimiz, asıl keyfine oynarken doyasıya varacağınız Mopeio Play oyununu indirabi.com sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu muhteşem oyunda şimdiden keyifli vakitler geçirmenizi dileriz.