morelocale 2 apk, dil desteği uygulaması

MoreLocale 2 Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

MoreLocale 2 Apk indir

Yurtdışından gelen mobil cihazınızda Türkçe dil desteği yok mu? Veya cihazınıza yeni bir rom desteği sağladınız ve bu yeni destek Türkçe dili barındırmıyor mu? Veya cihazınızı başka bir dilde mi kullanmak isttiyorsunuz? İşte tüm bunları yapabileceğiniz oldukça basit bir uygulama ile karşınızdayız. Adı MoreLocale 2 apk.

 

morelocale 2 apk, dil desteği uygulaması

 

>

MoreLocale 2 uygulaması mobil android cihazınızın dil desteklerini değiştirmeye yarayan bir dil destek uygulamasıdır. Bu işlemi oldukça basit bir şekilde ve size zahmet vermeden kısa zamanda gerçekleştirir. Uygulamayı kullanmak gayet pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. MoreLocale 2 apk uygulamasını android cihazınıza indirdikten sonra açarak ekrana gelen dillerden birini seçmeniz yeterli olacaktır. Cihaznınız yaklaşık 30 saniye gibi kısa bir sürede seçtiğiniz dile geçecek ve bu şekilde kullanımınıza uygun bir hale gelecektir.

BENZER  Hotspot Shield VPN Apk indir

 

morelocale 2 apk, dil desteği uygulaması

 

MoreLocale 2 apk indir uygulaması pek çok dili desteklemektedir. Bu nedenle cihazınızı dilediğiniz dilde kullanabilme imkanı sunar. Aynı zamanda cihazınızın dilini değiştirdikten sonra anlam bakımından bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmeniz gerekmez. MoreLocale 2 apk uygulaması sahip olduğu tüm diller ile cihazın kullanımını entegre eder. MoreLocale 2 apk uygulaması cihazınızı eski diline çevirmek istediğinizde de oldukça pratik bir şekilde geri dönüş işlemi yapılabilmesine imkan sağlar.

Android cihazınızı sıfırlamanız halinde dil desteği orijinal haline dönecektir. Böylece cihazınızı istediğiniz zaman eski haline kolaylıkla döndürebilmenizi sağlamaktadır. Tekrardan dil ayarlaması yapmak isterseniz uygulamayı yeniden yüklemeniz gerekmektedir. yine aynı şekilde uygulama üzerinden 30 saniye içinde dilediğiniz dile geçiş yapabilirsiniz. MoreLocale 2 uygulaması sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  SuperVPN Apk İndir
MoreLocale 2 Apk indir YAPILAN YORUMLAR