mx player, video player, mx video player, mx video player apk

MX Player Apk İndir

Mx Player Apk indir

Uzun geçen saatleri en iyi değerlendirmenin en iyi yollarından biri de film, dizi, video gibi medyalar izlemektir. Günümüzde neredeyse herkesin akıllı cihazı bulunuyor ve bu cihazlar üzerinden film, dizi, video keyfine erişebiliyoruz. Akıllı telefon ve tabletlere sevdiğimiz içerikleri yükleyerek dilediğimiz yerde izleyebiliyoruz. Ancak bu cihazlarda yüklü olan programlar çoğu medyayı, formatından dolayı açmıyor ve hata veriyor. Bu da film ya da dizi zevkimizin yarıda kalmasına neden oluyor. Mx Player apk sayesinde bu sorundan nihayet kurtuluyoruz.

Android cihazlar için geliştirilmiş Mx Player uygulaması üzerinde dilediğiniz formatta film,dizi,ses veya görüntü içeriğini oynatabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz playerden sıkılıdysanız Mx Player kullanıcısına oldukça güzel özellikler sağlıyor. Mx Player dokunmatik algıların yanı sıra parmak hareketlerimizi uzaktan algılayabiliyor. Parmağınızı uzaktan aşağı yukarı şekilde ilerlettiğinizde ekranın parlaklığını veya ses ayarını yapabilirsiniz. Aynı zamanda pek çok yeni özellik sunuyor. Dilerseniz içeriklerinizin altyazılarını ayarlayabilmenizi sağlıyor. Altyazının rengi, tipi, saniyesi ve içeriği ile düzenleme yapabilirsiniz.

BENZER  Screen Recorder apk indir Telefon Ekran Kaydı almak

Bir şey izlediğiniz sırada ekranda pil, süre gibi göstergelerin görünmesini isterseniz bu şekilde bir ayarlama yapabilirsiniz. Film keyfiniz yarım kalmasın diye ekranın sürekli açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Geliştirilmiş görüntü seçenekleri ile kullanıcısına hd görüntü sağlayan Mx Player’ın seçenekler bölümü de silik bir şekilde görünüyor.

Böylece siz bir şey izlerken ekranın bir kısmını kaplamıyor ve ulaşmak istediğiniz anda içeriği kapatmak zorunda kalmadan oradan ulaşabiliyorsunuz. Mx Player Apk indir uygulamasına sitemiz üzerinden ulaşabilir, kolayca indirerek dizi ve film zevkinizi sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

MX Player Apk İndir BENZER İÇERİKLER
MX Player Apk İndir YAPILAN YORUMLAR