MYT Müzik Apk indir

MYT Müzik Apk indir

Cep telefon kullanıcılarının en çok yaptığı şey cep telefonları ile yürürken, yolda, toplu taşım araçlarında, spor yaparken müzik dinlemektir.  MYT Müzik apk uygulaması cep telefonlarınızda olması gereken ücretsiz olarak şarkı dinleyebileceğiniz, mp3 ve video indirmenizi sağlayan özel bir uygulamadır. MYT Müzik uygulaması sayesinde içerisinde şarkıları; şarkı isimlerine veya sanatçı kategorileriyle kaydedebileceğiniz, arayabileceğiniz, bulabileceğiniz çok yönlü kullanıma sahiptir.  Ayrıca Türk ve Dünya listelerinde çok dinlenen trend olan şarkılar listesinde olanları takip etmenizi de sağlar. Yabancı ve yerli birçok parçayı telefonunuza indirmenizi sağlayan MYT Müzik uygulamasını sitemizden yükleyebilirsiniz.

BENZER  Uc Browser Apk indir

myt müzik apk, myt müzik apk indir, android myt müzik apk, myt müzik indir apk

Youtube, izlesene.com gibi sitelerden sevdiğiniz sanatçıların ve şarkıların klip videolarını cep telefonunuza MYT Müzik uygulamasıyla indirebilirsiniz. MYT Müzik uygulamasıyla telefonunuza veya tabletinize Youtube aracılığıyla video indirmek için uygulamayı indirdikten sonra MYT Müzik’i başlatın. Uygulama ekranında popüler müzik kategorisi altında video klipler listesini göreceksiniz.  Video klip araması yapacaksanız uygulamanın sağ üst kısmında “bul” simgesine dokunmanız sayesinde liste halinde klipleri göreceksiniz. Beğendiğiniz video klibin sağ tarafında yer alan download’a dokunmanız ile videoyu, MYT Müzik arşivinize kaydetmenizi sağlar.

myt müzik apk, myt müzik apk indir, android myt müzik apk, myt müzik indir apk

Android MYT Müzik apk indir uygulamasını sevdiğiniz şarkı türlerine göre pop jazz, rock gibi ayrım yaparak kaydedebilirsiniz.  MYT Müzik uygulaması güncellemeleriyle dünya listelerine eklenen tüm müzikleri görebilir, dinleyebilir, telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz. “Müzik ruhun gıdasıdır”, MYT Müzik yükleyin, ruhunuzu gıdadan eksik etmeyin. Keyifli dinlemeler dileriz…

BENZER  Clean Master Apk İndir - RAM Temizleyici ve Antivirüs
MYT Müzik Apk indir YAPILAN YORUMLAR
  • hüseyin
    2 years önce

    Süper