need for sahin apk,need for sahin apk indir,need for sahin yarıs oyunu

Need For Şahin Apk indir

 

Need For Şahin Apk indir

Türk Android kullanıcıları için harika bir oyun var karşınızda. Hepimizin bildiği gibi 90’lı yıllar belli efsanevi imgelerle doludur. Özellikle 90’lı yıllara gençlik ve çocukluk dönemleri denk gelenler çok daha fazla anımsar bu imgeleri. Bu oyun ise o zamanlardan kalma bir klasik, evet; tabii ki de Şahin ve Kartal! 90’lı yılların efsane olmuş araçları Şahin ve Kartla modeli ile gerçek İstanbul sokaklarında kıyasıya bir yarışa var mısın? O halde Need For Şahin apk oyunu tam senlik!

 

 

>

Need For Şahin apk oyunu klasikleşmiş şahin ve kartal model araçların delicesine yarıştığı, bu yarışlarda kullanılan araçların modifiyesini yapabildiği bir oyundur. Need For Şahin apk oyunu içinde dilediğiniz şahin veya kartal aracı dilediğiniz şekilde modifiye edebilirsiniz. Rengini değiştirebilir, stili ile oynayabilir, en havalı aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Galeride hazır bulunan şahin ve kartal araçlardan birini de tercih etme hakkına sahipsiniz.

BENZER  Drift Max Pro indir drift araba yarışı oyunu apk indir

 

 

Need for Şahin apk oyunu tamamiyle türk geliştiriciler tarafından tasarlanmıştır. Oyun tamamiyle İstanbul sokaklarında geçmektedir. Need For Şahin oynarken hem drift keyfini sonuna kadar yaşayacak hem de eski İstanbul sokaklarını yad edeceksiniz. Need For Şahin oyunu yeni nesil yarış oyunlarına göre geliştirilmiştir. Rakiplerinizden geri kaldığınızda kullanabileceğiniz nitro özelliğinden , çok oyunculu platforma kadar her şey modern oyunlara uygundur. Oyun içerisinde çalan şarkılar ise tamamiyle aslına uygun özgün müzikler!

Need For Şahin apk indir oyunu eski günleri yad ederken yeni nesil yarış keyfine varabileceğiniz bir oyundur. Apk oyununu indirmek için sitemizde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Hill Climb Racing 2 Full Apk
 
Need For Şahin Apk indir YAPILAN YORUMLAR