new star soccer oyunu,new star soccer apk indir,nss indir,nss apk

New Star Soccer Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

New Star Soccer Apk indir

Futbol oyunu severler için bir başka alternatif oyun olan New Star Soccer tema olarak diğer futbol oyunlarına göre biraz daha değişik bir oyundur. NSS apk oyunu içinde hem futbol kariyeri yapabiliyor hem de futbolcunuzun sosyal hayatı ile ilgilenmeniz gerekiyor. Bu bağlamda gerçeklik payı diğer futbol oyunlarına göre bir tık daha fazla olan New Star Soccer  apk oyunu, futbolseverlerin ilgisini çekmiş durumda.

Oyuna ilk olarak 16 yaşında bir çocuk olarak başlıyorsunuz. Karakteriniz 16 yaşında bir kulübe giriyor ve futbol serüveni başlıyor. Karakterinizin fiziksel özelliklerini ve oynamak istediğiniz ligi seçtikten sonra oyunun sizi atadığı bir takım ile futbol kariyeriniz başlıyor. Futbol hayatınız başlangıçta sadece antrenmanlarla geçiyor. Ancak bu antrenmanlar kariyeriniz açısından oldukça önemli. Hem kendi fiziksel özelliklerinizi geliştiriyor hem de yüksek takımların antrenörlerine kendinizi beğendirmek için canla başla çalışmanız gerekiyor. Böylece daha üst liglerde bulunan daha iyi takımlara transfer olabiliyor ve daha yüksek paralar kazanabiliyorsunuz.

BENZER  Football Strike Multiplayer Soccer Apk indir

>

Oyunda sosyal yaşama dair içerikler de mevcut. Örneğin karakterinizin bir kız arkadaşı oluyor ve kız arkadaşının olması sponsorlarını etkileyebiliyor. Antrenörünüzle ilişkiniz takıma alınıp alınmayacağınızı belirleyen bir etkenken takım arkadaşlarınız ile ilişkiniz maç esansında yakalayabileceğiniz fırsatları etkiliyor.

New Star Soccer apk indir oyununa indirabi farkı ile sitemiz üzerinden ulaşabilir ve dünyanın en başarılı futbol oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

New Star Soccer Apk İndir YAPILAN YORUMLAR