OGWhatsApp apk indir çift whatsapp kullanma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

OGWhatsApp uygulamasını Android cihazınıza kurduğunuzda, aynı akıllı telefondan çift WhatsApp kullanma şansınız oluyor. Çift whatsapp ile iki farklı telefon numarasını kullanabilirsiniz. OGWhatsApp apk indir için kurulum nasıl yapılır anlatalım.

çift whatsapp kullanma

Bir telefona 2 whatsapp nasıl kullanılır çok zor değil. Öncelikle yapmanız gereken OGWhatsapp apk indirmek. Çift Whatsapp kullanma ilk başta zor görünebilir, ancak OGWhatsApp kullanmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken aşağıdaki üç aşamayı takip etmek.

Birinci aşama : Eğer arşivlemek istiyorsanız tüm mesajlarınızın bir yedeğini oluşturun ve normal Whatsapp uygulama içindeki tüm kullanıcı bilgilerini silin (ya da sadece uygulamayı baştan kurabilirsiniz)

BENZER  Wattpad Apk İndir
>

İkinci aşama : sdcard/WhatsApp rehberini sdcard/OGWhatsApp’ta yeniden adlandırmak. Android üzerindeki herhangi bir dosya yöneticisini kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz, ancak bunu android cihazınızı bilgisayara bağlayarak Windows’tan yapmak çok daha kolaydır.

Üçüncü ve son aşama ise WhatsApp’ın OG versiyonunda eski numaraları doğrulamak, ve WhatsApp’ın normal versiyonunda yeni numarayı doğrulamak. Hepsi bu. OGWhatsApp uygulaması,  Android cihazında yani Bir telefona iki WhatsApp kurmak isteyen kullanıcılar için çok etkili bir uygulamadır.

Bir telefona 2 whatsapp

OGWhatsApp apk indir çift whatsapp kullanma YAPILAN YORUMLAR