online soccer manager apk,online soccer manager apk indir,osm apk indir

Online Soccer Manager Apk indir – OSM Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Online Soccer Manager Apk indir

Kendi takımınızı seçin ve her şeyi yönetin. Değişik liglerde istediğiniz takımı seçip başına teknik direktör olarak geçebilirsiniz. Sadece teknik direktör değil kulübün futbol ile alakalı bütün görevleri senin üzerinde olacak. Gerçek zamanlı ve çevrimiçi olarak oynanan oyunda gerçek rakipler ile karşılaşacak ve uzun süren lig maratonunda başarılı olmaya çalışacaksınız. Online Soccer Manager apk oyununda amaç sadece şampiyon olmak değil seçtiğiniz takımın hedefleri doğrultusunda başarılar kazanabilmektir.

Bu çerçevede yönetmiş olduğunuz takıma transferler yaparak kadronuzu güçlendireceksiniz. Ayrıca göreve göndereceğiniz kaşifiniz sayesinde de istediğiniz kriterlerde ve fiyatta oyuncu arayabilecek ve gerekli alanlara nokta atış transferler yapabileceksiniz. 8 saatte bir tamamlanan antremanlar sayesinde elinizde bulunan genç oyuncuları geliştirebilecek ve daha güçlü hale gelebileceksiniz. Bunlarla sınırlı kalmayan Online Soccer Manager apk indir oyunu ayrıca taktiği de istediğiniz değişik stillerde ayarlamanıza izin vermektedir. Dilediğiniz gibi ister hücum futbolu ister paslaşma oyunu isterseniz de kontratak oyunu oynayabileceksiniz bu tamamen sizin oyun düzeninize kafanızda kurduğunuz taktiğe göre değişecektir.

BENZER  Pool Live Tour Apk indir

>

Dünya çapına yayılan bu oyun sayesinde dünyanın değişik yerlerinden rakiplerle karşılaşabileceksiniz. Arkadaşlarınız ile örgütlenerek aynı lige girip birbirine rakip olabilecek ve tatlı bir savaşın içerisine girebileceksiniz. Geliştirilen akıcı menüsü ve sizi oyuna bağlayacak olan özellikleri ile buy oyuna hayran kalacağınızdan eminiz. OSM apk dosyasını sizlere indirabi kalitesi ile sunuyoruz. Şimdiden seçeceğiniz kulüpte başarılı ve keyifli oyunlar dileriz.

Online Soccer Manager Apk indir – OSM Apk YAPILAN YORUMLAR