opera mini tarayıcı,opera mini apk,opera mini indir

Opera Mini Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Opera Mini Apk indir

Opera Mini, kullanıcı dostu ara yüzü ve geliştirilmiş özellikleri ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir internet tarayıcısıdır. Opera Mini ile güvenle internette gezinebilir ve veri kaybınızı azaltabilirsiniz. Opera Mini apk geliştirilme özelliği olarak internette dolaştığınız zaman içerisinde harcamış olduğunuz veri kaybını azaltmayı amaçlayan bir uygulamadır. Opera Mini ile veri harcamalarınızdan ne kadar tasarruf ettiğinizi ayarlar menüsünden takip edebilirsiniz.

Opera Mini üzerinden internet kotanızdan harcama yapmadan internet üzerinde gezinebilirsiniz. Opera Mini içerisinde bir reklam engelleyici barındırır. Böylece Opera Mini üzerinden reklamlara rastlamadan daha hızlı bir şekilde tarama yapabilirsiniz ve rahatlıkla sitelerde gezinebilirsiniz. Sürekli ziyaret ettiğiniz siteleri ana sayfanıza ekleyebilir ve çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Opera Mini’nin çoklu görev özelliği ile çok sayıda sekmeye aynı anda ulaşabilirsiniz. Opera Mini üzerinden gizli sekme uygulaması gerçekleştirebilir ve geçmiş kaydı almadan istediğiniz sitede güvenle gezinebilirsiniz. Opera Mini internet üzerinden indirmek istediğiniz fotoğraf, dosya, müzik, video gibi belgeleri hızlıca indirmenize olanak sağlar.

BENZER  Android Messenger Apk indir

>

İndirmek istediğiniz belgeleri zamanlayabilir, boyutu büyük olan belgeleri Wifi bağlantısı bulunana kadar erteleyebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında Opera mini tarafından bilgilendirilirsiniz. Gelen bildirime bir kez tıklayarak indirdiğiniz belgeye ulaşabilirsiniz. Bu sayede bir yığın dosya arasından indirdiğiniz belgeyi aramak ile zaman kaybetmemiş olursunuz.

Opera Mini kullanıcılara sunmuş olduğu basit ara yüz ile birçok kullanıcının takdirini kazanmıştır. Siz de Opera Mini apk indir uygulamasını indirabi.com üzerinden hızlıca yükleyebilirsiniz.

Opera Mini Apk İndir YAPILAN YORUMLAR