papers please, rol oyunu

Papers Please Apk indir

 

Papers Please Apk indir

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak ister misiniz? Papers Please apk oyunu bilinen sıradan oyunlardan çok da farklı bir senaryoya sahip bir bulamaca oyunudur. Bu oyunda yetenekleriniz ve insani değerleriniz arasında kalırken çok zorlanacaksınız.

 

 

>

Papers Please apk oyunu 80’li yıllarda geçen kurgusal bir hikayeye sahiptir. Oyun farklı hikayesi başarılı kurgusu sayesinde oldukça yüksek puanlı değerlendirmelere sahiptir ve dünyada pek çok kişinin ilgisini çekmiştir. Hatta bu hikayenin filmleşmesi üzerine çalışmalar yapılmıştır. Papers Please oyunu Arstotzka adlı komünist bir ülkede geçmektedir. Arstotzka, komşu ülkesi olan Kolechia ile 6 yıl süren bir savaş sonunda ateşkes ilan etmiştir ve Kolechia ülkesinin Grestin şehrinin yarısını yönetme hakkı elde etmiştir. Bu durumdan sonra iki ülke arasındaki sınırlar kalkmış ve vatandaşlar birbirlerinin ülkelerine geçiş hakkı elde etmiştir.

BENZER  Akinatör apk indir, ücretsiz Akinatör oyna

 

 

Bizim bu oyundaki rolümüz ise bu iki ülke arasındaki geçişleri denetleyen bir vize memuru olmak. Basit ve garip bir görev gibi görünse de bu rol hiç de kolay değildir. Çünkü sınırdan geçmeye çalışan herkesin vizesini doğru ve eksiksiz bir şekilde kontrol etmelisiniz. Aynı zamanda hızlı olmak da bu oyunun kurallarından birisidir. Eğer ülkeye suçlu insanların girişine izin verirseniz oyunda başarılı olmazasınız. Bu nedenle işinizi eksiksiz ve doğru yapmanız önemlidir. Sınırdan normal vatandaşlar dışında teröristler, provakatörler ve ajanlar da geçiş yapmaya çalışmaktadır ve bu insanlar evrak sahteciliğinde bir hayli iyidir. Sahte evraklar ve sahte vizeler ile karşınıza gelen bu kişileri ülke sınırından uzak tutmak ise sizin görevinizdir.

BENZER  Angry Birds 2 apk indir son sürüm 2.22.1

Oyundaki kurgu gereği bu kişiler size zaman zaman rüşvet teklif edecektir. Bu rüşveti alıp susmak ve ülkenin bütünlüğünü tehlikeye atmak ve evde bakmakla yükümlü olduğunuz fakir ailenizi geçindirmek mi daha iyi yoksa rüşvet teklif edenleri tutuklayarak işinizi etik değerlere uygun olarak yürütmek mi oyun içerisinde siz karar vereceksiniz. Tarihi ve farklı bir hikayeye sahip olan Papers Please apk indir oyunun sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

 
Papers Please Apk indir YAPILAN YORUMLAR