PES 2018 apk indir son sürüm 2.3.3

 

PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER, Android cihazlar için hazırlanan bu muhteşem futbol simülatörünün en son sürümüdür. Konami tarafından hazırlanan PES 2018 oyunu apk indir abi güvencesiyle sizlerle.  Benzer isimlerdeki diğer oyunların aksine, bu sefer maçlarınızı oynarken takımınızdaki her bir oyuncuyu tıpkı konsol cihazları yada bilgisayarlarda oynarken olduğu gibi kontrol edebilirsiniz.

PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER mobil oyunu dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır dolayısla cep telefonu yada tabletinizde kolayca oynayabilirsiniz. 2 farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz: klasik (sanal düğmelerle) ve daha modern olan bir yeni mod. Seçtiğiniz ne olursa olsun, duvarlar oluşturabilir, derinlere gönderebilir, atış yapabilir, röveşata yapabilir veya topu hedefe doğru gönderebilirsiniz. Futbol sahasında yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

PES 2018 apk indir

Konsol sürümünde olduğu gibi, PES 2018 futbol oyunu apk içerisindeki resmi lisans sayısı oldukça sınırlıdır. Bu, FC Barcelona ve Atletico Madrid’i tüm gerçek oyuncularla oynayabileceğiniz anlamına gelir, ancak Real Madrid veya Malaga CF ile oynamak istiyorsanız maalesef onlar dahil değil.

BENZER  Top Eleven 2018 Apk indir
>

Daha önce bahsedilen oyun modları ile PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER sizi eğlendirmeye devam edecektir. Liglerde, turnuvalarda, gösteri maçlarında ve online meydan okumalarda oynayabilirsiniz. Hatta Bluetooth aracılığıyla yanınızdaki bir arkadaşınıza karşı da oynayabilirsiniz.

PES 2018 apk indir

PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER; eğlenceli, mükemmel grafiklere ve çeşitli resmi lisanslara sahip oldukça şaşırtıcı bir futbol oyunudur. Tek eksik yanı bazı büyük takımların bulunmamasıdır.

 
PES 2018 apk indir son sürüm 2.3.3 YAPILAN YORUMLAR