pes club manager apk, pes club manager apk indir, pes apk indir, pes club manager android apk

Pes Club Manager Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Pes Club Manager Apk indir

 

Pes Club manager apk android telefon, tablet gibi ürünler ile menajerlik ve futbol oynamayı seven ve çok keyif alan oyunculara özel olarak üretilmiş resmi olmakla birlikte ücretsiz bir menajer oyunudur. Konami tarafından geliştirilmiş olan oyun oldukça fazla boyutta bir o kadar da detay içerir. Bilgisayarlarımızda oynadığımız menajer oyunları ile kıyasladığımızda eksiği olmamakla birlikte neredeyse daha fazla özelliği olan bir oyundur. Pes clup manager oyununda hayallerimizdeki takımı kurup başka online takımların kurucuları ile kıyasıya bir şampiyonluk yarışına giriyoruz.

Futbol hakkına tüm bildiklerinizi hayata geçirerek, gerektiğinde oyun içinde takımınızın yönetimini ele alarak gereken her değişikliği ve sorunları ile ilgileniyoruz. 10.000’e yaklaşan lisans sahibi oyuncusu bulunan Konami’nin geliştirdiği Pes Club Manager oyunu ile kurduğunuz takımın maçlarını üç boyutlu bir biçimde izleyebiliyoruz.

BENZER  Kaptan Tsubasa oyunu Captain Tsubasa Dream Team apk indir
>

PES 2015’in geliştirilerek mobil cihazlara eklenmesi ile birlikte ortaya çıkan Pes Club Manager gerçekten başarılı çok heyecanlı ve kusursuz sayılabilecek bir oyundur. Tüm mobil cihazlarınızdan istediğiniz anda ve istediğiniz yerde Manager oyununu oynamanın zevkini yaşatan Pes Club Manager apk Android 4.2  ve üzerinde ki tüm cihazlarınıza indirip oyuna hemen başlayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyoruz fakat alacağımız PES altınları sayesinde oyun içi gelişmemizi hızlandırıp daha hızlı ilerlememizde mümkün.

Bu oyunu online diğer takımlarla oynadığımız için cihazlarınızın internet bağlantısı olması gerekiyor. Bir diğer önemli konu da oyunun boyutu büyük olması sebebi ile oyunu indirirken mobil internetiniz yerine Wifi kullanmanız daha iyi olacaktır. Takımınızın bütün yükümlülüğünü üstünüze alarak manejerliğini yapmak ve maçlarını izlemeyi  istiyorsanız Pes Club Manager apk indir dosyasını indirabi ile hemen yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun hakkında değerlendirmelerinizi ve sorunlarınızı yorum olarak iletmeyi unutmayınız…

BENZER  Pool Live Tour Apk indir
Pes Club Manager Apk indir YAPILAN YORUMLAR