pewdiepies tuber simulator apk, youtuber oyunu

PewDiePie’s Tuber Simulator Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

PewDiePie’s Tuber Simulator Apk indir

Dünyaca ünlü oyun yayıncısı PewDiePie linki ile tanınan Felix Kjellberg’in oyunu Android platformunda sizlerle buluşuyor. Bu oyun içerisinde ünlü bir Youtuber olmak için neler yapabilirsiniz onu öğreniyorsunuz. Hayal gücünüzü zorlayacak, değişik yöntemler deneyecek ve dünyaca ünlü bir Youtuber olmak için kolları sıvayacaksınız.

 

pewdiepies tuber simulator apk, youtuber oyunu

 

>

PewDiePie’s Tuber Simulator bizlere bir Youtuber’ın günlük yaşamını göstermektedir. Aynı şekilde siz de ünlü bir Yotuber olabilmek için bir takım yöntemlere başvuracaksınız. PewDiePie’s Tuber Simulator oyununda amaç PewDiePie’ı oynamak değil, kendi yaratacağınız bir karakteri ünlü bir Youtuber yaparak PewDiePie’ı tahtından etmek. Bunun için oyun içerisinde bir takım görevler, video çekme, canlı yayın açma gibi nitelikler bulunuyor. Youtube’a ilk başladığınızda bir odanız oluyor. Bu odayı zaman içinde marketten alacağınız yeni ürünlerle dizayn ederek çektiğiniz videolarda takipçi sayınızı arttırmaya çalışıyorsunuz. Birbirinden farklı videolar çekerek ve canlı yayınlar yaparak Youtube kullanıcılarının dikkatini çekmeye çalışmalısınız. PewDiePie’s Tuber Simulator apk indir oyununda ana görev video çekmenizdir.

BENZER  Tube Tycoon Apk indir

 

pewdiepies tuber simulator apk, youtuber oyunu

 

Çeşitli temalarda videolara çekerek Youtube’a yükleyebilirsiniz. Çektiğiniz videoların isimlerini değiştirebilir, özellikli ve ilgi çekici isimlerle yayımlayabilirsiniz. Videolarına gelen takipçi sayılarınız arttıkça kazancınız da artmaktadır. Bu kazanç ile marketten yeni eşyalar alabilir ve bir sonraki videonuz için harika temalar yaratabilirsiniz. Yeni ve kaliteli eşyalar videolarınızın daha çok izlenmesini sağlamaktadır. PewDiePie’s Tuber Simulator apk oyunu içinde size verilen bazı görevler mevcuttur. Bu görevleri yerine getirerek para kazanabilir ve bu paraları da yine dizayn amaçlı kullanabilirsiniz.

Deneyiminiz arttıkça oyundaki seviyeniz yükselir. Seviyeniz yükseldikçe video kalitenizi arttırmanız gerekmektedir. Bu nedenle takipçi sayınız arttıkça kazandığınız para ile sürekli olarak elektronik techizatınızı yenilemelisiniz. Daha iyi bir mikrofon ve kamera daha kaliteli videolar çekmenize ve doğal olarak takipçi ve beğeni sayınızın artmasını sağlayacaktır. PewDiePie’s Tuber Simulator apk oyunu indirabi üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden hızlı ve güveli bir şekilde oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  Pou Apk indir
PewDiePie’s Tuber Simulator Apk İndir YAPILAN YORUMLAR