piano tiles 2 apk indir, piano tiles 2 indir,piyano tuşları takip oyunu

Piano Tiles 2 Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Piano Tiles 2 Apk indir

Parmaklarınızın hızına ve müzik kulağınıza güveniyorsanız tam size göre bir oyun ile geliyoruz.  Piano Tiles 2  apk oyunu ile hem parmaklarınızın atikliğini ölçebilecek hem de bu esnada müzik yapabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey ekranda önünüze gelen siyah veya diğer renkli bloklara tıklamak ama bunu sırayla yaparak atlamamak ve güzel müziklerin ortaya çıkmasını sağlamaktır. Bu müzikler ile albümler oluşturabilecek ve istediğiniz zaman bu albümleri çalarak dinleyebileceksiniz.

Bu oyun sayesinde el çabukluğunuz ve pratikliğinizin yanında odak gücünüz ve konsantreniz de artacaktır. Ayrıca dinleyeceğiniz müzikler ile de ruhunuzun dinlenmesini sağlayacak ve yeni müzikler yeni dünyalar da keşfedebileceksiniz. Her bölümü geçtikçe hızınızı biraz daha artırmanız gerekecek ve daha farklı müzikleri duymaya başlayacaksınız.  Bazen ekranda çıkan uzun göstergeler geldiğinde uzun süre tutacak ve notaların tam şekilde oturmasını sağlayacaksınız.

BENZER  Monster Dash Apk indir

>

Müzik aletleri içerisinde çalınması en zor olarak gösterilen ve aylarca yıllarca eğitimini alınarak ancak çalınmaya başlanan en çetrefilli müzik aletlerinden birisi olan piyanoya ilk adımı da bu sayede atarak bu zorlu sürece başlama şansı bulmuş olacaksınız.  İndirenlerin yorumlarına bakıldığında oldukça beğenilen ve yeni eklenecek albümlerin dört gözle beklendiğini beliren yorumları görmek mümkün olmaktadır.

Siz de bu iltifatlarla anlatmaya doyamadığımız Piano Tiles 2 apk indir oyununu hemen yükleyerek bu güzelliklerden faydalanabilirsiniz. Bu muhteşem oyunu sizler için indirabi kalitesi ile sunuyoruz. Oluşturacağınız müziklerde ve geçeceğiniz albümlerde şimdiden başarılar.

BENZER  MOBIUS FINAL FANTASY apk indir son sürüm 2.0.100
Piano Tiles 2 Apk indir YAPILAN YORUMLAR