Point Blank Strike APK indir son sürüm 2.5.2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Akıllı telefonlara uyarlanan başarılı online FPS oyunu Point Blank Strike apk indir linki ile müthiş bir oyuna merhaba diyin. Çoklu oyunculu bu Kore oyunu farklı oyun modlarında sekiz oyuncuya kadar savaşlara katılmanıza izin vermektedir. Oyun çeşitli başka oyunlardan esinlenilmiştir, yine de Counter Strike bunların içinde en belirgin olanıdır. Karakterinizi kontrol etmeli ve güvenli bir yer ararken aynı zamanda düşmanlarınızı yok etmelisiniz. El bombaları atabilir, hızlıca koşabilir, çömelebilir ya da mühimmatınız içindeki silahlardan başka bir silahınızı seçebilirsiniz.

Point Blank Strike apk indir

Point Blank Strike oyununu indirdiğinizde kendi kendinize yada takım içerisinde oynayabileceğiniz klasik Deathmatch’e ek olarak yüzlerce oyun modu vardır. Aynı zamanda bir bomba patlattığınız veya bulunduğunuz takıma bağlı olarak diğer takımın bombasını engellediğiniz Capture the Flag veya Demolition gibi popüler modlara da katılabilirsiniz.

Point Blank Strike oyunu indir

>

Point Blank  Strike oyununun bir diğer muhteşem özelliği ise oyunu oynarken içi kaynaklarla dolu kutuları açmaya başlayabilirsiniz. Bu kaynakları özel silahlarla veya geçici bonuslarla takas edebilirsiniz; bunun yanı sıra bu kaynaklarla karakterinize kişisel bir dokunuş kazandırmak için estetik yetenekleride alabilirsiniz.

BENZER  FHX Apk indir
Point Blank Strike APK indir son sürüm 2.5.2 YAPILAN YORUMLAR