ptt messenger indir, ptt messenger apk, ptt messenger yükle

PTT Messenger Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

PTT Messenger Apk İndir – Yerli WhatsApp

Yerli ve milli bir iletişim programına yıllardır ihtiyacımızın olduğunu çünkü WhatsApp gibi programların alt yapılarının bize ait olmadığı için herhangi bir sıkıntıda veya lazım olduğunda irtibat kuracak, dava açılabilecek verilerin istenebileceği bir alan bulunmadığını ilgili ve yetkili kişiler belirtmektedir. Bu yüzden de kendi mesajlaşma programımızı oluşturduğumuzda her şeyi bize ait olacağı için istediğimiz kişilere ve alt yapıya anında ulaşabileceğimiz yetkililer ile görüşebileceğimiz ve yaşadığımız ihlaller sıkıntılar ile ilgili muhatap bulup dava edebileceğimiz bir alan oluşmaktadır. Bu sayede hem kazancımız ülke içerisinde kalarak başkalarına gitmeyecek hem de tam anlamıyla güvenlik sağlanmış olacaktır. Evet PTT Messenger indir sayesinde bunların hepsi gerçekleşmiş olacak bu yerli ve milli program sayesinde bütün iletişim özelliklerine rahatlıkla erişebileceksiniz. Henüz deneme aşamasında olan ve bu aşamaları geçtikten sonra neredeyse herkesin telefonunda olacağına inandığımız bir programdır.

BENZER  WhatsApp Apk indir

PTT Messenger Özellikleri

Bu programda WhatsApp’ta olduğu gibi görüntülü arama, sesli arama, mesaj atma, sesli mesaj gibi özelliklerin yanı sıra Türk yazılımcılar tarafında gerçekleştirilmiş kendine has farkını ortaya koyacak birçok özelliğiyle beraber geliyor ve daha beta aşamasındayken duyulan ilgiye bakarsak kısa vadede Türkiye’de Whatsapp’ın tahtını sallayacakmış gibi duruyor. Herkeste yaygınlaşmasıyla birlikte PTT Messenger apk sizin tek iletişim ağınız ve programınız olacağından şüpheniz olmasın. Bu sayede hem pahalı faturalardan kurtulacak hem de yerli ve milli iletişim ağını kullanacaksınız. Bu kadarla da bitmedi eğer beklenen ilgiyi görür ise PTT Messenger indir dünya çapına yayılabilecek ve bununla gurur duyacağız.

BENZER  Your Freedom Apk İndir

>

Siz de dünya çapında yayılacak bu yerli üretime hem destekte bulunmak ister hem de iletişiminizi daha güvenli bir şekilde yapmak isterseniz rahatlıkla bu programı indirebilirsiniz. Ayrıca deneme aşamasında olduğu için sürekli olarak güncellemeleri ve yeni versiyonu gelecektir. PTT Messenger indir uygulamasının en güncel versiyonlarına sitemizden anında rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yerli whatsapp yani PTT Messenger hakkında görüşlerinizi ve sorularınızı bize iletmeyi unutmayınız.

PTT Messenger Apk indir YAPILAN YORUMLAR