pubg mobile indir,pubg mobile apk download,android pubg mobile

PUBG Mobile Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

PUBG Mobile Apk indir

Evet arkadaşlar son zamanlarda bilgisayarda en çok oynanan oyunlar arasında ismini üst sıralara yazmayı başaran bu mükemmel oyunun sonunda mobil versiyonu PUBG Mobile Apk çıktı. Artık bu eşsiz oyunu her zaman elinizin altında hazır şekilde bulabilecek ve istediğiniz zaman oynayabileceksiniz. Arkadaşlarınız sizi davet ettiğinde şuan bilgisayarın yanında değilim demek yerine hemen oyuna katılabileceksiniz. Bir araya geldiğinizde arkadaşlarınızla hemen birlik olarak oyuna katılabileceksiniz.

 

PUBG Mobile İçeriği

Son zamanlarda dünya çapında hızla yayılan bu oyunun içeriğinden ve özelliklerinden bahsetmek gerekirse; oyunda sizi bir adaya uçakla bırakacaklar ve bu adaya bırakılan tek kişi siz olmayacaksınız. Sizinle birlikte aynı anda online olan 100 e yakın kişi ile birlikte aynı alana atlıyorsunuz. Haritadan seçeceğiniz noktaya doğru yöneliyor ve oradaki eşyaları toplamaya çalışıyorsunuz. Çünkü hayatta kalmanız için silaha ve diğer eşyalara ihtiyacınız olacak. Diğer yarışmacılar ile hayatta kalma mücadelesi verecek ve en son hayatta kalan kişi olmaya çalışacaksınız. Siz eşyaları toplarken haritada sürekli toplanma alanı adı verilen çember daralacak ve siz de bu çember içerisinde yer alarak oyuna devam etmeye çalışacaksınız. Topladığınız eşyalar sayesinde hayatta kalma mücadeleniz de kuvvetlenecek.

BENZER  Android Minecraft Story Mode Apk indir
>

 

PUBG Mobile İncelemesi

PUBG Mobile bu mükemmel oyun tarzının yanında geliştirilmiş grafikleri ve ses efektleriyle desteklenmiş ve kalite ön plana çıkarılmıştır. Bu sayede kendinizi gerçekten oyunun içerisindeymiş gibi hissedecek ve oyunun heyecanını içinizde rahatça yaşayabileceksiniz.

 

 

Oyunu kalite ve efektler, grafikler yönünden ayrıntılı bir teste tabi tutarak sizlere daha iyi bilgiler vermeyi düşündük. Bunun için indirabi ekibi olarak oyunu indirdik ve deneyimlerimiz not etmeye başladık. Şimdi sizlere bu deneyimden arta kalan notlarımızı aktararak sizin oyun hakkında daha geniş çaplı bilgi sahibi olmanızı sağlamak istiyoruz. Oyuna ilk girdiğinizde karşılama ekranı olarak gelen kısımda ve menüde zaten ne kadar kaliteli bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu hissediyorsunuz. Daha sonrasında ise oyunun içerisine internet bağlantınızı da kontrol ettikten sonra girebilirsiniz. Oyuna uçağın içerisinde başlıyorsunuz. Uçağın gidişat yönü haritada gösteriliyor ve siz istediğiniz yere inerek oyuna başlayabiliyorsunuz. Henüz uçaktan atlamışken havadayken ve yere inerken oyunun kalitesi gerçekten sizi büyüleyecek. Grafikler gerçekten çok üst düzeyde.  Ayrıca paraşütteki sesler bile düşünülerek oluşturulan bu oyunda gerçekten keyif alacaksınız.

 

 

 

PUBG Mobile Deneyimi

Oyunun kalitesinden yukarıda bahsettik. İsterseniz şimdi de bu mükemmel oyunda geçirdiğimiz güzel vakitlerimizi ve oyun deneyimimizden sizlere bahsedelim. Oyuna başlangıcı yaptığımızda evlere girmeye ve oradaki envanterleri toplamaya başladık. Yerdeki silahları, el bombalarını, çantayı, çelik yeleği topladık. Daha sonrasında biraz daha vakit geçti ve alan daraldı. Belirtilen alandan uzakta kaldığımız için bulunduğumuz alanı terk ederek haritada belirtilen alana doğru çıkış yaptık. Bu esnada diğer yarışmacılar da aynı alana doğru ilerlediği için onlarla karşılaşmalarımız oldu ve bu mücadeleden kurtularak alana ulaşmayı başardık. Orada da bir eve sığınarak tekrardan envanter toplamaya devam ettik. Daha sonra karşılaştığımız bir rakibimiz bizi arkadan gafil avlayarak ölmemize neden oldu ve oyunu 40. Sırada tamamlayarak güzel bir başlangıç yapmış olduk. Biz oyunu oynarken gerçekten çok eğlendik ve çok güzel dakikalar geçirdik. PUBG Mobile oyununu sizlere indirabi ekibi olarak kesinlikle öneriyor ve bu oyunu sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Şimdiden bu eğlenceli ve bir o kadar da macera dolu oyunda başarılar ve keyifli oyunlar diliyoruz.

BENZER  Konuşan Tom Altın Peşinde Apk indir

 

 

Sizlerin de PUBG mobile apk indir hakkında yorum ve görüşlerini bekliyoruz oyunu hakkında ön görüşlerinizi bize alt taraftan yazarak bildirmeyi unutmayınız…

 

PUBG Mobile Apk indir YAPILAN YORUMLAR
 • Oyuncu123
  1 sene önce

  Çok güzel olmuş. Teşekkürler…

 • LORD01
  1 sene önce

  Ben ücretli masaüstü oyununu oynuyorum pubg’un gerçekten kaliteli bir oyun herkesin oynamasını tavsiye ederim.

 • Rıdvan
  1 sene önce

  Çok güzel oyun bi süredir bekliyodum indirabi ekibi tenks:) kıps

 • Gokhn
  1 sene önce

  Hızlı bı şekilde indi müthiş bı site .. teşekkürler

 • Gökhan
  1 sene önce

  Çok hızlı bir şekilde indirebildim.. gerçekten müthiş bı site . Teşekkürler

 • Pubg’ci kral
  1 sene önce

  Pubg misin beeeee

 • Ahmet
  1 sene önce

  Çok güzel bi oyun indirabiye de böyle bir imkan sağladığı için çok teşekkürler 🙂

 • Player66
  1 sene önce

  Sorunsuz indirdim

 • Onur
  1 sene önce

  Sağlam apk. İndirdim oynamaya başladım. Ekran küçük gelse de PUBG deyince akan sular duruyor. r10: osari

 • Oyuntutkunu
  1 sene önce

  Açıklamaları kesinlikle okuyup oyunu öyle indirmenizi tavsiye ederim gerçekten çok yardımcı oldu sağolun..

 • Furkan
  1 sene önce

  Teşekkürler indirabi çok hızlı bir şekilde indirdim. Artık hep bu siteyi kullanicam çok hızlı iniyor