puffin apk,puffin apk indir,puffin uygulaması,puffin uygulama indir

Puffin Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Puffin Apk indir

Web tarayıcıları çoğu zaman yavaşlıklarından ötürü kullanıcıları zor durumda bırakmaktadır. En popüler web tarayıcıları bile istenildiği kadar hızlı ve ihtiyaca cevap veren türden olmayabilir. Kullanıcılar açısından bir web tarayıcısında hızlı arama yapmak, sorunsuz şekilde video izleyebilmek ve sayfalarda bulunan görsel ve giflerin hızlı şekilde yüklendiğini görebilmek önemdir. Kullanıcıların bu ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren bir uygulama ile karşınızdayız. Puffin apk.
Puffin benim diyen web tarayıcılarını bile hızı ile geride bırakmış, en hızlı ve en güvenilir web tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Gözle görülür şekilde web sayfaları arasındaki geçiş hızı kullanıcılar tarafından tam not alan Puffin uygulaması daha birçok özelliği ile dikkat çekiyor.
Puffin uygulaması ile internette aradığınız sonuçlara en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Sağlamış olduğu flash desteği ile video keyfinizi kesintiye uğramadan yaşayabilirsiniz. Çoğu web tarayıcısının desteklemediği flash desteği Puffinde sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Dilediğiniz video ve içeriğe en hızlı ve güvenilir yoldan Puffin ile ulaşabilirsiniz. Puffin çoklu sayfa özelliği ile kullanıcılara aynı anda birden fazla sayfada gezinebilme imkanı sunar. Bir sekmede video veya müzik açık iken diğer sekmede bir şeyler okuyabilirsiniz. İlk sekmede açmış olduğunuz video veya müzik kesilmeyecektir. Puffin uygulaması üzerinden yapılan her tarama şifrelenmiş şekilde taranır. Böylece mobil cihazınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz. Puffin uygulaması web taramasında kullanılan veri kullanım oranını düşürmek için özel bir algoritma kullanmaktadır. Böylece internette veri taraması yaparken mümkün olan en düşük seviyede veri kullanımı gerçekleştirirsiniz.
Puffin apk indir uygulaması Android kullanıcılarının bir numaralı web tarayıcısıdır. Puffin apk uygulamasını sitemiz üzerinden kolayca indirebilirsiniz.
BENZER  Yaani Apk indir
Puffin Apk İndir YAPILAN YORUMLAR