real boxing apk, boks oyunu indir

Real Boxing Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Real Boxing Apk indir

Gerçek bir dövüş deneyimine var mısınız? Real Boxing apk oyunu ile gerçek bir ring savaşçısına taş çıkartacaksınız. Bu oyundaki gerçeklik payı sayesinde ringlerde yer alan boks savaşçısı siz olacaksınız.

 

 

>

Real Boxing oyunu başlangıçta size bir karakter vermektedir. Bu karakteri dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Saç şeklinden bıyık ve sakal bırakmaya kıyafetlerinin deseninden rengine kadar pek çok özelleştirme seçeneği bulunmakta. Real Boxing apk oyununda başlangıçta hemen maça çıkamazsınız. Her sporcu gibi sizin karakterinizin de maça hazırlanmaya ihtiyacı vardır. Özel antrenmanlar ve hazırlıklar ile maça doğru emin adımlarla hazırlanabilir, yumruklarını ve vuruşlarını güçlendirebilirsiniz. Özel eğitimler ile vuruş sertliğini, stratejisini ve hareket ve çeviklik yeteneğini geliştirebilirsiniz.

BENZER  Gta 6 Apk indir + Sd Data

 

 

Karakterinizi dünya çapında ünlü bir boksör yapabilirsiniz. Bunun için kariyer modunda oynayıp dünya çapında her biri kendine özel yöntemler ve stratejiler geliştirmiş olan 30dan fazla oyuncu ile dövüşebilirsiniz. Heyecan verici bir maceraya atılmanın en güzel yolu ise yer altı turnuvalarıdır. Karakteriniz ile yer altı turnuvalarına katılabilir, içinizdeki asi ruhu tam olarak yansıtabilirsiniz. Burada aldığınız her dövüş sonunda kazandığınız başarı ile yeni eşyaların kilidini açabilirsiniz. Real Boxing apk indir oyunu çok oyunculu bir platforma sahiptir.

Dünyanın her yerinden farklı oyuncular ile ringte kıyasıya mücadele verebilirsiniz. Real Boxing oyunu inanılmaz derece güçlü grafikleri sayesinde sizlere gerçek dünyadan kesitler sunmaktadır. Hassas tepki kontroller sayesinde de bu durumu desteklemektedir. Rakibinizle dövüşürken sanki kendiniz ringte dövüşüyor gibi hissedeceksiniz. Real Boxing apk oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  Android Agar.io Apk indir
Real Boxing Apk indir YAPILAN YORUMLAR