Red ball 4 apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

red ball 4 apk, kırmızı top 4 oyna

“Kırmızı, sevimli bir top neler yapabilir ki?” diye mi düşünüyorsunuz, hani hiç umulmadık şeyleri hiç umulmadık kişiler başarır ya bazen, belki inanamayacaksınız ama gezegenin kurtulması tamamen kırmızı topun ve sizin hünerlerinize bırakılmış. Evet sıradan, küçük, oyun oynamaya yarayan, zıplayan, yerinde durmayan, bir haylaz gibi görünüyor olabilir ancak onun zekası ve kıvrak hareketlerine gezegenin gerçekten ihtiyacı var. Gezegeni basmış, ele geçirmek üzere olan kötü güçlerin elinden geri alabilmek için çeşitli engelleri aşarak onları yenebilecek daha iyi bir karakter aklınıza geliyor mu. Red ball 4 full apk bu muhteşem hikayesi ile bizleri karşıladıktan sonra bizi oyunun içerisine rahatlıkla çekiyor. Gittikçe zorlaşan bölümleri geçerek amacınıza ulaşmaya çalışırken gerçekten çok da eğleneceksiniz. Çünkü bu sevimli kırmızı top hiç yerinde durmuyor onu yönetmeniz biraz zor olabilir ama umuyoruz ki başarıyla bunun üstesinden gelebileceksiniz.

BENZER  Piano Tiles 2 Apk indir

red ball 4 apk, kırmızı top 4 oyna

Kırmızı Top 4 Apk Oyna

Enteresan şekilde dizayn edilen bu hikaye güzel ve farklı şekilde tasarlanmış bölümler ile desteklenmiştir. Bölümlerde zekanızı ve el çabukluğunuzu kullanmanız gereken bir çok an olacaktır. Kırmızı top 4 oyna apk ile toplayacağınız yıldızlar ve ileride size lazım olacak anahtarları toplarken de vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Bu muhteşem tasarlanmış oyun, ince eleyip sık dokuyarak geliştirilmiş hikayesini güçlü grafikler ile desteklemiştir. Grafiklerini ve oyun tarzını her seride geliştirerek hayranlarını hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmadan serilerine devam eden bu oyunda sıkılmak gerçekten imkansız. Grafikler o kadar akıcı ve o kadar canlı ki sizi hemen red ball 4 oyunu içine rahatlıkla çekmeyi başarıyor.

BENZER  Lep's World 3 apk indir son sürüm 2.0.1.4
>

red ball 4 apk, kırmızı top 4 oyna

 

Red Ball 4 Apk İndir

Red ball 4 apk indir oyununda sizin yönettiğiniz kırmızı topun 5 can hakkı bulunuyor ve yeni can hakkı gelmesi için de belirli bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu da oyunu daha dikkatli oynamanızı sağlayacaktır.  50 milyondan fazla kişi tarafından indirilen ve beğenilerek hala oynanmaya devam edilen 4.4 gibi yüksek bir değerlendirme oranına sahip olan Kırmızı top 4  apk oyununu sizler için ücretsiz olarak indirabi.com kalitesiyle sunuyoruz. Bu muhteşem oyunda keyifli dakikalar geçireceğinizden emin olmakla beraber aynı zamanda başarılı olmanızı ve gezegeni kırmızı topla birlikte başarılı bir şekilde kurtarmanızı bekliyoruz.

 

 

 

 

Red ball 4 apk indir YAPILAN YORUMLAR