Şahin Modifiye ve Drift 3D apk,Şahin Modifiye ve Drift 3D apk indir,şahin modifiye apk, şahin drift apk

Şahin Modifiye ve Drift 3D Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Şahin Modifiye ve Drift 3D Apk indir

Türkiye’de efsane olmuş araba modellerinden biri olan şahin, tutkunları için Android platformuna geldi! Şahin sevdalılarının gönlünü fethedecek bu oyun içerisinde söz gelimi yok, yok. Klasik modellerden biri olan şahin arabaları drift ve modifiye için sizleri bekliyor. Şahin Modifiye ve Drift 3D apk oyunu içinde kendi şahin arabanızı istediğiniz gibi modifiye edebilir ve sokaklarda diğer şahinciler ile birlikte kıyasıya bir rekabete girebilirsiniz.

 

 

>

Şahin Modifiye ve Drift 3D oyunu içerisinde aracınızın rengini değiştirebilir, jantları ile oynayabilir, süspansiyonları üzerinde oynama yaparak aracınızı dilediğiniz şekilde alçaltabilir veya yükseltebilirsiniz. Binlerce kombinasyon arasından dilediğiniz şekilde kendi şahin arabanızı yaratabilir ve sokaklarda kendinizi gösterebilirsiniz. Şahin arabanızı çeşitli spoilerlar ile süsleyebilir, çeşitli ışıklar ile aydınlatabilirsiniz. Şahin Modifiye ve Drift 3D oyunu içerisinde yarattığınız efsane arabalar ile drift yarışlarına katılabilir, dereceler elde edebilirsiniz. Şahin Modifiye ve Drift 3D oyunu, oyunculara mobil cihazı direksiyon olarak kullanabilmek imkanı tanımaktadır.

BENZER  Fallout Shelter Apk İndir

 

 

Yönlendirme tuşlarını kullanma gereği duymadan telefonunuz ile arabanızı yönlendirebilir ve yarış esnasında daha çevik gösteriler yapabilirsiniz. Şahin Modifiye ve Drift 3D Android kullanıcılarına bu efsaneni arabayı gerçekçi grafikler ile birlikte sunuyor. Yapmış olduğunuz driflterde arabanızı kaydırdığınıda çıkan sesler de bir o kadar gerçekçi! Şahin Modifiye ve Drift 3D oyunu tamamen gerçeğe uygun olarak tasarlanması açısından şahin araba sevdalılarının oldukça ilgisini çekmiş durumda. Oyun içerisinde, oyuncuya sunulan binlerce farklı seçenek de oyunun özel kılınmasına yardımcı oluyor.

 

 

Amansız bir drift keyfi yaşayabilmek için sitemiz üzerinden Şahin Modifiye ve Drift 3D apk indir oyununu yükleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Jurassic World: The Game Apk indir
Şahin Modifiye ve Drift 3D Apk İndir YAPILAN YORUMLAR