Samsung WatchON apk indir cep telefonunu uzaktan kumanda yapmak

  • Ana Sayfa
  • Araçlar
  • Samsung WatchON apk indir cep telefonunu uzaktan kumanda yapmak
 

Samsung WatchON televizyonunuzu, Blu-Ray ve DVD oynatıcınızı ve daha bir çok multimedya cihazını Android’inizden kontrol etmenize izin veren bir uygulamadır. Samsung WatchON apk indir ve cep telefonunu uzaktan kumanda yap. Samsung WatchON ile Samsung olsun yada olmasın destekleyen televizyonlarda cep telefonunu kumandaya dönüştür.  Ses aç kanal değiştir birçok özellik bu uygulamada.

Samsung WatchON apk indir

Samsung WatchON apk indir

Bazı kullanıcıların düşüncesinin aksine, Samsung WatchON sadece Samsung TV’lerle çalışmaz, diğer markalarla da çalışır. Bu da hangi tarz televizyona sahip olursanız olun kontrol etmek için Samsung WatchON kullanabileceğiniz anlamına gelir.

En beğendiğiniz kanallara kolayca erişebilmek için ayarlama yapmanıza da izin verir. Samsung WatchON’un arayüzü aslında sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Elinizdeki tüm içeriği yönetmeniz için hızlı bir yol sunar.

BENZER  SuperSu Apk indir
>

Samsung WatchON, Samsung cihazınız olsun olmasın herkesin kullanabileceği gerekli bir uygulamadır.  Cep telefonu uzaktan kumanda nasıl yapılır diyorsanız bu uygulama tam size göre. Destekleyen tüm televizyonları cep telefonu ile kontrol etmek için Samsung WatchON apk indir ve kullan.  Cep telefonunu uzaktan kumanda yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

 
Samsung WatchON apk indir cep telefonunu uzaktan kumanda yapmak YAPILAN YORUMLAR