score hero indir, score hero apk indir,futbol oyunu score hero indir

Score! Hero Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Score! Hero Apk indir

Amansız bir futbol mücadelesine hazır mısın? Sevgili futbol severler; işte karşınızda yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz, rakip takım oyuncuları ile birebir mücadele verebileceğiniz bir oyun! Score Hero apk tüm dünyada kısa sürede yüksek indirme rakamlarına ulaşmış, futbol severler tarafından büyük ilgi görmüş en başarılı futbol oyunlarının başında geliyor. Grafik ve ses destekleri ile gerçekçiliği göz alıyor. Maç esnasında canlı yayın yapan spikerden, ikili mücadele sırasında kırmızı kart yiyen futbolcunun isyan etmesine kadar bu oyunda her şey var! Dünyaca ünlü, ülkesini başarılı bir şekilde temsil eden en popüler futbol oyuncusu siz olabilirsiniz.

BENZER  FIFA Futbol Beta Fifa mobile 2018 apk indir

Score Hero oyunu içinde tam 560 sezon barındırıyor. Oyunun temel amacı başlangıçta bir karakter seçip onun futbol kariyerini zirveye taşımaya çalışmaktan oluşuyor. Karakteriniz istediğiniz takımda oynayabilir ve karakterinizin yeteneklerini geliştirdikçe bir dünya yıldızı olabilirsiniz. Başlangıçta antrenman maçları ile başlayıp kariyerini ilerlettikçe turnuvalar ve şampiyonalara, dünyanın en iyi takımları ile karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu karşılaşmalarda kendi yarattığınız karakteriniz ile kritik pozisyonlar yaparak ve gol atarak ekstra para ve yıldız kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları oyun içerisinde yanlış hamle yaptığınızda geri almak için kullanabilirsiniz.

>

Menü bölümünden karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Karakterinize isim verebilir, beden özelliklerini değiştirebilirsiniz. Forma numarası, krampon ve forma renklerini istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Score Hero apk indir oyunu ile çılgın bir futbol macerasına atılmak için sitemiz üzerinden Score Hero Apk uygulamasını indirebilir ve dünyanın en gözde futbolcusu siz olabilirsiniz! Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Kafa Topu 2 apk indir Online Kafa Topu 2
Score! Hero Apk İndir YAPILAN YORUMLAR