scorp apk indir,scorp indir,video uygulaması,scorp programı indir

Scorp Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Scorp Apk indir

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan bir diğer sosyal içerik platformu da Scorp. Scorp apk, arkadaşlarınızla veya Türkiye’nin her yerinden tanımadığınız kişiler ile video aracılığıyla sosyalleşebileceğiniz, dilediğiniz fikri özgürce beyan edebileceğiniz ve diğer insanların düşüncelerini öğrenebileceğiniz bir video kanalı. Tek fark, burada videoları siz çekiyorsunuz!

Scorp apk uygulaması geliştiricileri Türk olan ve kullanıcıya tamamen ücretsiz şekilde sunulan bir video içerik platformu. Bu platformda dilediğiniz konu başlığında tartışma kanalı açabilir, ardından 15 saniyelik videonuzu çekip yayınlayabilirsiniz. Scorp apk, birçok insanın kendini ifade edebildiği özgür bir ortam. Scorp apk uygulaması üzerinden politikadan spora, güncel konulardan sinemaya kadar pek çok konu başlığı altında oluşturulmuş video içerikleri takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Dilediğiniz konuda özgürce fikrinizi anlattığınız bir video çekip diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Anlık videolar eşliğinde gelişen bir sohbet ortamı yaratan Scorp Türkiye’de büyük yankı uyandırmış durumda. Milyonlarca kişi tarafından indirilen ve sosyal içerik platformları içinde zirveye ulaşan Scorp apk uygulaması tüm hizmetlerini ücretsiz olarak kullanıcıya sunuyor.

BENZER  InstaMessage - Instagram Chat apk indir son sürüm 2.8.6

>

Scorp apk uygulaması üzerinden beğendiğiniz kullanıcıları takip edebilir ve yeni açılan bir konu başlığı hakkında ne yorum yaptığını anında görebilirsiniz. Scorp apk, size dilediğiniz konuda başlık dilediğiniz gibi video çekme imkanı yaratıyor.

Scorp Apk indir uygulamasını sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde yükleyip hemen kullanmaya başlayabilir ve bu sınırsız dünyanın içinde kendinize yer edinebilirsiniz.

Scorp Apk İndir YAPILAN YORUMLAR