Screen Recorder apk indir Telefon Ekran Kaydı almak

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Screen Recorder cihazınızdaki bütün aktiviteleri tek dokunuşla kaydetmeye yarayan kullanışlı bir uygulamadır. Böylece istediğiniz her şeyin klibini yapabilirsiniz. Öğretici videolar ya da GIFler gibi uyarlanmış dosyaları bile ekrana tek tıklamayla yapabilirsiniz. Bu apk ile cep telefonunuzda ekran kaydı alabilirsiniz. Telefondan ekran kaydı almak için apk dosyası indirmek için sitemizden hemen indir linkine tıklayınız.

Screen Recorder apk indir

Screen Recorder’ın kayıt limiti yoktur, böylece yeterli hafızanız olduğu sürece uygulamayı bütün gün boyunca aktif halde bırakabilirsiniz. Ekrandaki bütün hareketleri kaydetmenin yanında gezdiğiniz sitelerin ya da kaydettiğiniz videoların ve farenizle basılmış ekranın belirli bölümlerinin sesini de kaydedebilirsiniz.

BENZER  Snaptube apk indir Youtube video indir

Bu aracın geciktirilmiş başlatma özelliği de vardır. Bu sayede kaydın ne zaman ve nasıl başlayacağını ayarlayabilir ve eklenmesini istemediğiniz şeyleri kaydetmezsiniz.

>

Bir video kaydettiğinizde uygulamadaki düzenleme aracıyla istediğinizi kırpabilirsiniz. Bu kaydedilmiş görüntülerden ya da galerinizdeki multimedya elementlerinden GIFler yapabilirsiniz.

Screen Recorder apk indir Telefon Ekran Kaydı almak YAPILAN YORUMLAR