sevgili bulma uygulaması, android sevgili bulma uygulaması, sevgili bul apk indir, sevgili bul apk

Sevgili Bul Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Sevgili Bul Apk indir

 

Kız yada erkek arkadaşlarla tanışmak artık çok basit ve kolay, oluşturacağın profil ile arkadaşını ara, sohbete başla, arkadaşlık yapmak aşkını bulmak veya evlilik istiyorsan arkadaş aramaya bu uygulama ile başlayabilirsin. Hayallerindeki kız yada erkek arkadaş seni sevgili bul apk uygulamasında bekliyor.

Bu uygulama sayesinde aradığınız kriterlerde ve size en yakın yerdeki insanlarla kolay bir şekilde tanışma şansın olacaktır. Uygulamanın diğer üyeleri ile kolay iletişim sağlayabileceğiniz bir sisteme sahip uygulamanın karşılıklı sohbet havasında mesaj gönderim özellikleri vardır, bu sayede anlık olarak görüşme sağlayabileceksiniz. Ayrıca ortak bir chat alanı da var buradan da tüm üyeler ile anlık sohbete katılabileceksiniz.

BENZER  Android Snapchat Apk indir

Aradığınız evlilik belki de bu uygulamada ,hemen indirip üye olun,kendinize göre uygun arkadaşı ve hatta eşi buradan tanışıp irtibat kurun ve mutluluğa bir adım atın.

>

Sevgi dünyasına hoş geldiniz, bu uygulama arkadaş arama uygulamasıdır, şehirde size en yakın başka arkadaş arayan yalnız insanlarla tanışma platformudur. Arkadaş ve sevgili arayan diğer insanlarla iletişim kurmayı mobil üzerinden sağlayan bir uygulamadır. Uygulama ile aynı şehirdeki uygun kişileri aratarak bulabilecek profil fotolarına bakabilecek veya online sohbet edebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey  android sevgili bul apk indir uygulamasını yüklemeniz ve aradığınız kriterleri, cinsiyetinizi belirtip giriş yapmaktır.Ücretsiz olan bu uygulama ile kendinize uygun insanı hemen bulup uzun süren arkadaşlığı ve mutluluğu yakalayın.

BENZER  Android Görüntülü Sohbet Azar Apk indir

 

Sevgili Bul Apk indir YAPILAN YORUMLAR