shadow fight 3 apk, shadow fight 3 indir, dövüş oyunu indir,shadow fight 3 apk indir

Shadow Fight 3 Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Shadow Fight 3 Apk indir

Dövüş severlerin favori oyunu olan Shadow Fight 3, Android oyuncuları için geldi. Oyunun bir önceki sürümüne göre Shadow Fight 3 çok daha fazla geliştirme ile karşımıza çıkıyor. Shadow Fight 3 oyunu içerisinde karakteriniz çok daha ön planda bulunuyor. Shadow Fight 3 apk evreninde karakterlerinizi ne kadar geliştirirseniz, düellolarda o kadar başarılı oluyorsunuz.

 

shadow fight 3 apk, shadow fight 3 indir, dövüş oyunu indir,shadow fight 3 apk indir

 

>

Shadow Fight 3 oyunu oyuncuların karşısına yeni bir panel ile çıkıyor. Bu yeni panelde karakter özelleştirme bölümünde yeni gelen özellikler mevcut. Shadow Fight 3 oyununda karakterinizin ten rengini, cinsiyetini hatta saç şeklini bile tamamen kendi zevklerinize göre seçebiliyorsunuz. Shadow Fight 3 oyunu başlangıçta karakterinizi eğitmenize imkan sağlıyor. Oyunun başında eğitime giren karakteriniz siz onu zorladıkça gelişmeye devam ediyor. Bir süre sonra karakteriniz gelişecek ve düellolara girmeye başlayacaktır.

BENZER  Konuşan Tom Altın Peşinde Apk indir

 

 

Karakteriniz ile düellolara girip oyun parası ve xp kazanabilirsiniz. Xp oyundaki seviyenizi belirleyen bir imleçtir. Xp değer doldukça oyun içerisinde seviye atlayabilirsiniz. Düellolar 2 dövüşten oluşmaktadır. 2 dövüşü de kazanan karakter oyunu kazanır. Beraberlik durumunda dövüş sayısı 3e çıkar. Oyun içerisinde seviye ilerledikçe size hediye olarak verilen kartlar ve sandıklar bulunmaktadır. Sandıklardan rastgele zırh, kılıç, para ve kask çıkar. Bu itemler karakterinizin oyun içerisinde güçlenmesine yarar. Aynı şekilde kartlardan da oyun içerisinde epey işine yarayacak ücretsiz itemler çıkmaktadır. Bu itemler sizi oyun içerisinde daha güçlü yapar.

BENZER  League of Stickman Apk İndir

 

 

Birbirinden farklı heyecanların can bulduğu Shadow Fight 3 apk indir oyununu kolayca sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Shadow Fight 3 Apk İndir YAPILAN YORUMLAR