shareit apk, shareit apk indir, shareit indir apk, android shareit apk

Shareit Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

SHAREit Apk indir

Hepimizin bildiği gibi, Shareit apk iki cihaz arasında farklı dosyaları süper hızlı bir hızla aktarabileceğiniz bir uygulamadır. İstediğiniz dosyaları aktarmak için internet bağlantısı gerekmez. Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz herhangi bir dosyayı aktarabilirsiniz. Bu, müzik, fotoğraf, dosya, klasör, belge vb. gibi çeşitli dosyaları tanımlar. Bunu kullanıyorsanız, megabayt veya hatta gigabayt veri göndermek veya almak için herhangi bir kablo veya sürücüye ihtiyacınız yoktur.

shareit apk, shareit apk indir, shareit indir apk, android shareit apk

Uygulamanın iş yapma biçimi çok basittir. Bu uygulama iki cihaz takılıysa, o zaman her iki cihazda da uygulamayı açmanız gerekir ve dosyaları aktarmak için Bluetooth gibi çalışır. Uygulama gizlilik ve güvenlikle çalışır ve aktarım için kullandığınız dosyalar doğrudan cihazlarınızda saklanır. Bluetooth kullanıyorsanız önemli değildir. SHAREit apk indir uygulamasını kullanıyorsanız, dosyaları aktarmak için gereken hız dikkate alındığında Bluetooth’dan daha iyidir. Dosyaları Bluetooth’tan daha hızlı paylaşabilir. Cihazları hızlı ve doğru bir şekilde bağlar. Bu, daha fazla zamandan tasarruf edeceğiniz anlamına gelir ve Bluetooth’u kullanmak istediğiniz her seferinde cihazları eşleştirmenize gerek yoktur.

BENZER  Tubemate Apk İndir

>

Uygulama SHAREit, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilen ve anlaşılabilir basit ve basit bir ara yüze sahiptir. Çok fazla seçeneği yok, ama hepsi bu. Zaten pek çok seçenek gerektirmiyor. Bu uygulamayla ilgili en önemli şey, dosyalarını hızlı bir şekilde paylaşan ana amacına hizmet edebilmesidir. Ve, bu uygulama hakkında en büyük artılardan biri, tamamen ücretsiz olması ve indirmek veya kullanmak için bir kuruş ödemesine gerek yok. Kullanma yöntemleri çok basittir ve farklı platformlarda kullanılabilirler. Android uygulaması için SHAREit‘i kullanıyorsanız, Bluetooth gerekli değildir. Cep telefonunuzun yerleştirildiği platformlardan bağımsız olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulamayı kapsamlı bir şekilde kullanarak beş kişiye kadar birden fazla dosya gönderebilirsiniz; bu aynı anda beş cihaz gönderebilirsiniz anlamına gelir. Uygulama, aralığındaki cihazları otomatik olarak arar ve bulur; eşleştirme tamamıyla ortadan kalkar. Keyifli paylaşımlar dileriz.

BENZER  Yaani Apk indir
Shareit Apk indir YAPILAN YORUMLAR