simcity buildlt apk, simcity buildlt indir apk, simcity buildlt apk indir, android şehir kurma oyunu

SimCity Buildlt Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

SİMCİTY BUİLDLT Apk indir

Sim City’e hoş geldiniz. Sizi kendi kuracağınız, karakterlerini kendinizin yaratacağı bir şehrin kapıları açıldı ve sizleri bekliyor. Şehrinizi yaratırken ne kadar büyük bir şehir kurarsanız vatandaşlarınızın ihtiyaçlarının da o kadar fazlalaşacağını unutmayın. SimCity Buildlt apk cep telefonunuzda, tabletinizde oynayabileceğiniz en iyi şehir kurma oyunlarından birisidir.

simcity buildlt apk, simcity buildlt indir apk, simcity buildlt apk indir, android şehir kurma oyunu

Şehrinizi kurmak

Sayısız bina ve canlı, 3D kalitesinde grafiklerle mobil ortamdaki en gerçekçi şehir üreticisidir. Vergi akışını ve kentinizin büyümesini sağlamak için stratejik olarak binalar yerleştirin. Şehrinizi hareket halindeyken yönetirken çevrimiçi veya çevrimdışı olarak tutun, yakınlaştırın ve 360 ​​derece döndürün.

BENZER  Roller Coaster Apk Tren Similatörü indir
>

Gücünüzü Seslendirin

Arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerden kaynak yaratın ve ticaret yapın. Big Ben ve Arc de Triomphe gibi özel binaların kilidini açın ve şehrinize yerleştirin.  Bir şehri yönetmek çok zordur,  binaları dikmek vatandaşların binalarda yaşamaktan başka şartların da iyi olmasını sağlamak görevinizdir. Doğal felaketlere de dikkat edin.

simcity buildlt apk, simcity buildlt indir apk, simcity buildlt apk indir, android şehir kurma oyunu

Vatandaşlarınıza Mutluluğunu Yaşarın

Trafik, yangınlar ve kirlilik gibi gerçek şehir zorluklarını çözün. Vatandaşlarına ihtiyaç duydukları şeyi vermek için güç ve eğlence gibi dengeleri iyi kurun.  Kentinizi ve toplumunuzu şekillendirmek için komple eğlenceli zorluklara göğüs gerin. Simcity Buildlt ile gece gündüz şehrinizin nasıl bir hayat yaşadığını gözlemleyin ve iyileştirmek için çaba sarfedin.  Simcity Buildlt Apk indir dosyasını sitemizden ücretsiz olarak yükleyin ve şehrinizi kurmaya başlayın. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Tube Tycoon Apk indir
SimCity Buildlt Apk indir YAPILAN YORUMLAR