Six Guns indir apk download hileli son sürüm 2.9.4l

 

Six Guns indir dosyası hem normal hemde hileli olarak sunulmaktadır.  Six Guns Gang Showdown oyunu apk indir dosyası, Six Guns açık alanlarda seyahat ederken silahlarınızı ateşleyip atınızı sürebildiğiniz Red Dead Redemption oyununun hikayesine benzer bir hikayeyi takip ettiğiniz Arizona ve Oregon’da geçen bir üçüncü şahıs oyunudur.

Six Guns indir cep telefonu oyunu

8 farklı atın, 19 silahın ve devasa sayıda giysinin ve ihtiyacın olacak diğer ürünlerin kilidini aç. Arizona ve Oregon’da devasa vahşi batı ortamlarını serbestçe keşfetmene izin veren ilk Android oyunu. 40 çeşitli görev: Atları yarıştır, hırsızları durdur, hedeflere ateş et, mahalleni geri al ve daha niceleri! Yağmacı eşkıyalarla, kana susamış vampirlerle, sinsi cadılarla ve daha bir sürü doğaüstü düşmanla savaş. Muhteşem tasarımlı ortamlarda kendini kaybet.

Six Guns indir

>

Bu oyun, at yarışlarından tutun da silahlı düşman gangsterlerle karşılaşacağınız ve hatta vampirler gibi doğaüstü yaratıklarla savaşacağınız her türlü zorluğu içeren kırkın üstünde görevi karşınıza çıkartır.

BENZER  Vector Apk indir

Karakterinizi ihtiyacınıza göre ayarlamanız için, sekiz farklı at, neredeyse yirmi silah, teçhizat ve çeşitli nesneler gibi birçok geliştirici parça hizmetinize sunulur. Bu bağlamda, oyunun olanakları geniştir.

Grafik seviyesinde, Six Guns oldukça iyi bir başlıktır. Bu alanda uzman olan Gameloft’un en iyi oyunu değildir; fakat yine de oyun sizinle birlikte gelişir.

Six Guns apk indir mobil için

Six Guns, eğlenceli bir oyun oluşu ve kabul edilebilir süresi ile çok iyi bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Bu oyunu yükledikten sonra Android cihazınızda tam önünüzde kullanabileceğiniz saatler vardır. Tümüyle ücretsizdir.  Six Guns indir abi farkıyla sayfa sayfa dolaşmadan direkt indir linki sitemizde.  Six Guns içeriside yaşanan maddi zorluklardan dolayı MOD APK indirme yapabilirsiniz. Böyle bir şansınız var. Yani sınırsız para hileli, sınırsız rozet hileli olarak indirme yapabilirsiniz. Bu şekilde indirme yaparsanız dilediğiniz silahları satın alabilir, karakterinizi kolayca geliştirip yenilmez olabilirsiniz.

BENZER  Dan The Man Apk indir

Oyun Kurulumu Hakkında Bilgilendirme : Oyunu bir defaya mahsus Google Play üzerinden indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI 1 : Kurulumdan sonra oyunu ilk açtığınızda dosya doğrulaması yapar, dil seçim menüsündeyken internet bağlantınızı kapatın, bu işlemden sonra her zaman oyuna girerken internet bağlantınız kapalı olsun yoksa oyuna erişiminiz kesilir, ban yersiniz. Silip yeniden kurup baştan başlamak zorunda kalırsınız.

UYARI 2 : Oyunu bir defa Google Play Store’dan indirme başlatıp iptal edin daha sonra siteden indirip normal şekilde kurulumu yapın aksi halde lisans hatası verebilir.

 
Six Guns indir apk download hileli son sürüm 2.9.4l YAPILAN YORUMLAR