ski safari 2 apk,ski safari 2 apk indir,

Ski Safari 2 Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Ski Safari 2 Apk indir

En az ilk versiyonu kadar başarıya ulaşmış olan mükemmel bir oyun ile karşınızdayız. Ski Safari 2 apk ilk versiyonundan farklı olarak yeni haritalar ile geri döndü. Penguin PeaksJurassic LarkTwister Canyon adında 3 farklı harita üzerinde macera kaldığı yerden devam ediyor!

İlk olarak karakter tercihimizi yaptıktan sonra bu 3 haritadan birine girip oyuna başlıyoruz. Yol boyunca devam eden heyecanlı serüven ve zorlu aşamalar sizi bekliyor olacak! Penguin Peaks haritasında karlarla kaplı bir alanda peşinizi asla bırakmayan çığdan kaçmak zorundasınız. Kar üzerinde kayak yaparken birçok engel ile karşılacaksınız. Jurassic Lark bölümünde peşi sıra patlayan volkanlar, lavlar ve alevler arasında kayarak bitişe ulaşmak zorundasınız. Twister Canyon haritası ise sizi çok uzaklara götürecek. Uçsuz bucaksız bir çölde dev kum fırtınalarından kaçmak için olabildiğince hızlı kaymak zorundasınız! Tüm bu haritalarda birçok zorluk ve engel ile karşılaşacaksınız ancak kadim dostlarınız Mammoth, Yeti ve Penguen size yardım etmek için yanınızda olacak.

BENZER  Angry Birds Classic Apk İndir

Oyunun bu yeni versiyonunda yer alan multiplayer özelliği ile başka oyuncularla birlikte kıyasıya mücadele ederek doyasıya bir maceraya atılabilirsiniz. Versus bölümüne girmeniz yeterli. Karakterinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde dilerseniz kendiniz dilerseniz köşedeki fotoğraf kamerasına tıklayarak fotoğraf çekerek kaldığınız ilginç durumları ölümsüzleştirebilirsiniz.

İndirabi farkı ile Ski Safari 2 Apk indir oyununu sitemizden yükleyerek hemen bu macereya katılabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Ski Safari 2 Apk indir YAPILAN YORUMLAR