skype ugulaması, görüntülü konuşma uygulaması,skype apk indir,skype indir

Skype Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Skype Apk indir

Skype dünya üzerinde en çok tercih edilen iletişim kurma aracıdır. Skype apk üzerinden sevdikleriniz ile kolayca iletişime geçebilir, çağrı gerçekleştirebilir, görüntülü konuşabilir ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Ücetsiz olarak internet üzerinden hem çağrı yapabilmenize hem görüntülü konuşabilmenize hem de sohbet edebilmenize imkan tanır. Skype yazılımı itibari ile bilgisayar ortamında birçok kullanıcı tarafından tercih edilen tek iletişim sağlama programı olmuştur. Dünya üzerinde 25 milyona yakın kullanıcısı olan Skype artık çoklu platform desteği sayesinde Andorid platformunda da bulunuyor.

Android cihazınıza Skype uygulamasını indirerek dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile iletişime geçebilir, görüntülü aramalar gerçekleştirebilir ya da yazışmalı sohbetler yapabilirsiniz. Skype’ın kullanıcıya sağladığı yüksek ses ve görüntü kalitesi sayesinde internet bağlantınıza da bağlı olarak takılmalar olmadan ister tek kişi ile ister konferans özelliğini kullanarak birden fazla kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Skype sayesinde sadece yazı ile sınırlanmış olan iletişim kurma durumu daha fazla seçenek ile geliştirilmiştir. Sadece sohbet etmek için bile kullanmak istiyorsanız metin özellikleri içinde bulunan renkli karakterler kullanarak veya fotoğraf, video, sesli mesaj, emoji gibi birçok seçenekten yararlanarak kendinizi karşınızdaki kişiye daha açık ifade edebilir, dümdüz metin mesajlarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

BENZER  OGWhatsApp apk indir çift whatsapp kullanma

>

Skype üzerinden çok cüzi bir miktar ödeyerek sabit hatlara da arama gerçekleştirebilirsiniz. Böylece elinde akıllı cihazı bulunmayan sevdiklerinize de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skype kullanan diğer yakınlarınız ile ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz. Skype kullanıcısına sunduğu ücretsiz iletişim kurabilme ve sohbet edebilme avantajı ile birçok uygulamaya göre çok daha kullanışlı ve tercih edilen bir iletişim aracıdır. Sizler de sitemizde bulunan Skype apk indir dosyasını cihazınıza yükleyerek bu avantajlı durumdan faydalanabilirsiniz.

Skype Apk İndir YAPILAN YORUMLAR