sniper 3d assassin

Sniper 3D Assassin Full Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Sniper 3D Assassin full apk aksiyon ve savaş oyunları alanındaki yerini baş sıralardan almış, bir çok kişinin gerçek hayattaki tutkusu olan bu oyun gerçekçi 3D grafikleri, seslendirmeleri ile size bu tutkunuzu üst seviyede yaşatacak eşsiz bir oyun. Bir çok kişi keskin nişancı olmak hayaliyle yaşar veya böyle bir tutkusu vardır. Filmlerde keskin nişancılara hayranlıkla bakar ve ona hayran olur. Siz de eğer o kişilerdenseniz doğru adrestesiniz. Sniper 3D Gun Shooter mod apk ile bu tutkunuzu en üst seviyede yaşayacaksınız. Ayrıca bu tutkuyu yaşarken başaracağınız görevlerle ve yüksek istatistikleriniz ile silahınızı geliştirebilecek ve düşmana daha fazla korku salabileceksiniz. Ekranda kimi vuracağınızı belirtmeyerek kendi yeteneğinize bırakan bu eğlenceli oyun sayesinde tepki hızınız ve atikliğiniz artacaktır.

BENZER  War Robots Apk indir

 

Sniper 3D Assassin Full Apk Oyun Kalitesi

Bir aksiyon oyununa oranla kalitesini açıkça söylemek gerekirse biraz alt seviyede kalmış bir oyun olarak dikkatimizi çekti ancak bu seviye oynanmayacak bir seviye değildir. Sadece aynı kategorideki diğer oyunlara göre birazcık düşük kaldığını belirtmek gerekir. 3D özelliği mevcuttur ancak bu da kaliteyi fazla üst seviyeye çıkaramamıştır. Yine de bu hafif kalite kusuruna rağmen Sniper 3D Gun Shooter bir çok kez indirilerek ilgilileri tarafından beğenilmiştir. Bu yüzden siz de bu konuda ilgiliyseniz şüpheniz olmadan indirebilirsiniz.

>

 

Sniper 3D Gun Assassin Mod Apk Oyun Deneyimi

Oyunu sizler için biz de denedik. Bu deneme sonucundaki izlenimlerimizi  sizlere aktararak oyun hakkında bilgi sahibi olmanızı kafanızda bazı şeylerin şekillenmesini ve ona göre karar vermenizi istiyoruz. Oyun deneyimi gayet keyifli ve akıcıydı. Bölümleri geçip kendimizi geliştirdikçe oyuna daha fazla bağlanmaya başladık yani Sniper 3D Gun Shooter mod apk ilgi alanı olup olmayan herkesi kendisine bağlayabilecek özel bir yapısı bulunmaktadır.

BENZER  Slendy Slender Man Apk İndir

 

Sniper 3D Gun Shooter full apk oyununa sizde İndirAbi kalitesiyle ulaşabilir hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde oyun hakkında görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Keyifli oyunlar dileriz…

 

Sniper 3D Assassin Full Apk YAPILAN YORUMLAR